حوزه ریاست
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/09/21 تعداد بازدید: 49
بازدید از غرفه مجمع خیرین سلامت استان مازندران
غرفه مجمع خیرین سلامت استان مازندران در نمایشگاه سازمانهای مردم نهاد استان مازندران مورد بازدید مسئولین استان قرار گرفت.

غرفه مجمع خیرین سلامت استان مازندران در نمایشگاه سازمانهای مردم نهاد استان مازندران مورد بازدید مسئولین استان قرار گرفت.

در اولین همایش و نمایشگاه سازمانهای مردم نهاد استان مازندران که به مدت 4 روز در مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل ارشاد اسلامی برگزار شد آقای هادی ابراهیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ، دکتر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی از غرفه های مجمع خیرین سلامت استان دیدن کردند ، در این بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در دیدار از غرفه های خیرین سلامت ، فعالیت مجمع خیرین سلامت استان را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت : این مجمع در مدت کوتاه بسیار قوی و محکم عمل کرده است.

دکتر یوسف نژاد نماینده مردم ساری ، تشکیل و فعالیت مجمع خیرین سلامت استان را تجربه ای نو دانسته و گفت : این مجمع آینده ای رو به رشد را پیش رو خواهد داشت و با توانمند سازی خود ، حمایتهای و پشتیبانی لازم را بدست می آورد

در روز دوم نمایشگاه نیزاعضای هیات رئیسه دانشگاه ، دکتر ناصحی رئیس دانشگاه ، دکتر رنجبران ، دکتر جلاهی و دکتر بزرگی معاونین توسعه، بهداشتی و درمان دانشگاه ، دکتر تقوی مدیر دفتر ریاست و دکتر غلامی مسئول روابط عمومی دانشگاه از غرفه های خیرین سلامت بازدید کردند .


دکتر گوهر دهی مشاور رئیس دانشگاه و مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان نیز گزارشی از روند برگزاری نمایشگاه و همچنین تازه ترین آمار و اطلاعات در مورد فعالیتهای خیرین را به اعضای هیات رئیسه ارائه کرد.


رئیس دانشگاه نیز در این بازدید ضمن اظهار رضایت و خرسندی از برپایی غرفه مجمع خیرین سلامت و فعالیتهای صورت گرفته اظهار داشت : مجمع خیرین سلامت استان برای حل مهمترین مشکل استان تلاش می کند و امیدواریم که در این راه موفق و سربلند عمل نماید.

 

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal