حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/06/26 تعداد بازدید : 409
329نفر در دریا غرق شدند
رییس اورژانس 115 مازندران با اشاره به اینکه طی سه ماه اخیر 329 مورد غرق شدگی در دریای مازندران گزارش شد، گفت: توجه نکردن به هشدارمسئولان ، شنا درمناطق ممنوعه وآشنا نبودن به فنون شنا از دلایل اصلی غرق شدن در دریا بوده است.

 رییس اورژانس 115 مازندران با اشاره به اینکه طی سه ماه اخیر 329 مورد غرق شدگی در دریای مازندران گزارش شد، گفت: توجه نکردن  به هشدارمسئولان ، شنا درمناطق ممنوعه وآشنا نبودن به فنون شنا از دلایل اصلی غرق شدن در دریا بوده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر فرزاد بزرگی ضمن اعلام خبر بالا، با تاکید بر اینکه آمار اعلام شده بر اساس گزارش دریافتی از واحد آمار مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی دانشگاه است، اظهار داشت: بر اساس این گزارش، از اول خرداد امسال تا 14شهریور 329مورد غرق شدگی در دریا خزر مشاهده شد.
وی خاطر نشان ساخت: ازاین تعداد 74 نفر پس ازاقدامات اولیه توسط اورژانس 115به صورت سرپایی درمان و 132 نفربه مراکز درمانی اعزام شدند .
رییس مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه 91 نفر از افراد غرق شده جان خود را از دست دادند، افزود: 297 نفر ازغرق شدگی ها مربوط به مناطق ممنوعه شنا بوده است.
دکتر بزرگی در ادامه ، به بیان گزارش مهمترین حوادث ویژه ترافیکی در شهریور ماه امسال پرداخت و افزود: طی هفته گذشته 3 مورد تصادف گزارش شده است.
وی به تصادف دو دستگاه پراید در محور جویبار- تیرکلا  و مصدوم شده 8 نفر اشاره و تصریح کرد: در این تصادف پنج دستگاه آمبولانس اورژانس 115 برای ارایه خدمات فوریتی و پیش بیمارستانی به محل وقوع سانحه اعزام شدند.
رییس اورژانس 115 مازندران با بیان اینکه در این حادثه تکنسین های اورژانس 115پس از ارائه اقدامات اولیه و تخصصی فوریت های پزشکی به مصدومان،  آنها را برای مراقبت های بیشتر به بیمارستان امام خمینی ( ره ) ساری منتقل کردند، گفت: خوشبختانه حادثه مذکور فوتی نداشت .
دکتر بزرگی، تصادف دو دستگاه پراید در محور ساری – نکا عبور سمسکنده را دومین حادثه مهم ترافیکی عنوان کرد و اظهار داشت: این حادثه 10 مصدوم برجای گذاشت که 6 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 از ساری و نکا برای خدمات امدادرسانی اعزام شد.
وی با بیان اینکه در این حادثه کادرامدادی خدمات فوریتهای پزشکی و پیش بیمارستانی را به مصدومان ارایه دادند، گفت: مصدومان به بیمارستانهای امام خمینی ( ره ) و بوعلی سینا ساری منتقل شدند.
 رییس مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطر نشان ساخت: در این حادثه 2 نفر جان خود را از دست دادند.
دکتر بزرگی، تصادف دو دستگاه پراید در محورکیاسر- کنیم را یکی دیگر ازمهمترین حوادث ترافیکی در هفته گذشته دانست و اظهار داشت: در این حادثه نیز 11 نفر مصدوم شدند که پس از اقدامات اولیه درمانی ، مصدومان بد حال توسط اورژانس 115 به بیمارستان امام خمینی (ره)ساری اعزام شدند.
وی خاطر نشان ساخت: در این حادثه نیز فوتی وجود نداشته است.
329نفر در دریا غرق شدند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal