حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/07/02 تعداد بازدید : 736
تقدیر وزير بهداشت از رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به دلیل برگزاری موفقیت آمیز پنجمین جشنواره شهید مطهری و سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی با اهدای لوح سپاس، تقدیر كرد.
وزیر بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی، از دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به دلیل برگزاری موفقیت آمیز پنجمین جشنواره شهید مطهری و سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی با اهدای لوح سپاس، تقدیر كرد.
در این لوح  وزیر بهداشت در خطاب به رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران بیان داشت: به یمن برکت انقلاب اسلامی ایران و در رأس آن وجود رهبری گرانقدر و ژرف نگر، ملت ایران قله های رفیع پیشرفت را با توانایی، بالندگی، لیاقت و شایستگی یک به یک فتح ، و این مسیر را به یاری خداوند تبارک و تعالی، با اتکاء به اساتید و دانشگاهیانی مستعد، توانا و متدین، شتابان طی می نماید.
برگزاری جشنواره آموزشی شهید مطهری(ره) زمینه ای را ایجاد کرده تا خدمات ارزشمند همکارانمان در حوزه آموزش دانشگاهیان بیشتر نمایان و انگیزه های نو در مسیر ارتقاء آموزش علوم پزشکی ایجاد گردد.
لذا از تلاشهای صادقانه و خدمات ارزنده ، مفید و موثر شما و همکاران محترمتان در برگزاری پنجمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی که در اردیبهشت ماه سال جاری در آن دانشگاه برگزار گردید، به مصداق کلام قدسی" من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق" تقدیر  و تشکر می شود.
توفیقات روز افزون همه تلاشگران عرصه علم و دانش را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.
قابل ذکر است پنجمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی با شرکت 3 هزار نفر از سراسر کشور در روزهای 12 تا 14 اردیبهشت ماه امسال در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) برگزار شد.
تقدیر وزير بهداشت از رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal