حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/07/02 تعداد بازدید : 288
آماده باش استانی نیروهای اورژانس 115 درهفته اول بازگشایی مدارس
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: به مناسبت بازگشایی مدارس، از اول تا ششم مهرماه، تمامی آمبولانسهای پایگاه های شهری و برخی پایگاههای جاده ای نزدیک به نقاط خاص پرتردد دانش آموزان مستقر می شوند. دکترفرزاد بزرگی ضمن بیان خبر بالا، هدف از استقرارآمبولانسها در نقاط پرتردد را به حداقل رساندن زمان رسیدن به بالین بیماران و مصدومین احتمالی عنوان و تصریح کرد: دراین آماده باش بیش از 25 آمبولانس و50 تکنسین درحالت آماده باش و استقرار قرار دارند. وی اظهار داشت: ساعات استقرار آمبولانسها، زمان فعالیت وتعطیلی مدارس تعیین شده است .
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: به مناسبت بازگشایی مدارس، از اول تا ششم مهرماه، تمامی آمبولانسهای پایگاه های شهری و برخی پایگاههای جاده ای نزدیک به نقاط خاص پرتردد دانش آموزان  مستقر می شوند.
دکترفرزاد بزرگی ضمن بیان خبر بالا، هدف از استقرارآمبولانسها در نقاط پرتردد را به حداقل رساندن زمان رسیدن به بالین بیماران و مصدومین احتمالی عنوان و تصریح کرد: دراین آماده باش بیش از 25 آمبولانس و50 تکنسین درحالت آماده باش و استقرار قرار دارند.
وی اظهار داشت: ساعات استقرار آمبولانسها، زمان فعالیت وتعطیلی مدارس تعیین شده است .
آماده باش استانی نیروهای اورژانس 115 درهفته اول بازگشایی مدارس
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal