حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/07/12 تعداد بازدید : 513
516دانشجو در مقاطع تکمیلی و دستیاری مشغول به تحصیل هستند
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه 516 دانشجو در مقاطع تکمیلی و دستیاری در این دانشگاه وجود دارد، گفت: در مقطع دستیاری 252 نفر،کارشناسی ارشد 217 نفر و PHD48 نفر در حال تحصیل هستند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه 516 دانشجو در مقاطع تکمیلی و دستیاری در این دانشگاه وجود دارد، گفت: در مقطع دستیاری 252 نفر،کارشناسی ارشد 217 نفر و  PHD48 نفر در حال تحصیل هستند.
دکتر محمد آزاد بخت در گفتگو با خبرنگاران، ضمن بیان خبر بالا،  افزود: در حال حاضر5 هزار و 547 دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای، دکتری PHD وMPH و دستیاری دکتری تخصصی در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.
وی خاطرنشان ساخت: با راه اندازی دانشکده های طب سنتی، توانبخشی و مغز و اعصاب به ظرفیت دانشجویان این دانشگاه افزوده خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در سال 89، تعداد 49 رشته در این دانشگاه وجود داشته، گفت: با توجه به تایید 5 رشته حشره شناسی- مشاوره مامایی- بهداشت حرفه ای- ارگونومی- تکنولوژی داروهای پرتوزا در مقطع کارشناسی ارشد و تایید دکترای تخصصی رشته ایمنی شناسی و تایید اولیه دوره فلوشیپ در رشته سایکوسوماتیک در حال حاضر 77 رشته تحصیلی در این دانشگاه وجود دارد.
دکتر آزادبخت اظهار داشت: دانشکده های پزشکی- دندانپزشکی- داروسازی-پیراپزشکی- پرستاری و مامایی- بهداشت و پیراپزشکی و پرستاری آمل از جمله دانشکده های این مجموعه دانشگاهی می باشد.
وی با اشاره به اینکه 902 دانشجو در سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند، افزود: در نیم سال اول تحصیلی سال جدید، 625 دانشجو و برای نیم سال دوم نیز 250 دانشجو ثبت نام کردند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن اشاره به اینکه در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران رشته های ناپیوسته نیز وجود دارد، بیان داشت: رشته های فوریتهای پزشکی- داروسازی- پرستاری- بهداشت جز رشته های غیرمتمرکز ناپیوسته به شمار می آیند.


516دانشجو در مقاطع تکمیلی و دستیاری مشغول به تحصیل هستند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal