حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/07/19 تعداد بازدید : 359
آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان 50 تخت خوابی عباس آباد
در مراسمی با حضور مسولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و جمعی از مسئولان استانی و شهری و نیز خانواده معظم شهدا ، عملیات ساخت بیمارستان 50 تختخوابی آیت الله خامنه ای شهرستان عباس آباد که یکی از مطالبات و آرزوهای مهم و دیرینه مردم این منطقه می باشد، در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع آغاز شد.

در مراسمی با حضور مسولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و جمعی از مسئولان استانی و شهری و نیز خانواده معظم شهدا ، عملیات ساخت بیمارستان 50 تختخوابی آیت الله خامنه ای شهرستان عباس آباد که یکی از مطالبات و آرزوهای  مهم و دیرینه مردم این منطقه می باشد، در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع آغاز شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مراسم با اشاره به بازدید وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مرکز درمانی کنونی عباس آباد گفت : در این بازدید وزیر به ساخت بیمارستان درخور شان مردم این شهرستان قول مساعد داد که امیدوارم این پروژه مهم با جدیت تمام محقق شود.
دکتر محمد مهدی ناصحی ابراز امیدواری کرد با توجه به اینکه  حسینی وزیر و علیشیری معاون وزیر امور اقتصاد ی و دارایی از فرزندان این منطقه هستند، با تزریق بودجه جداگانه این پروژه در حد مطلوب به بهره برداری برسد.
وی با بیان اینکه با ساخت و راه اندازی این بیمارستان تامین پزشکان مورد نیاز آن نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت ، افزود : به منظور جلوگیری از خروج پزشکان از شهرستان عباس آباد ، مسئولان شهری احداث ساختمان پزشکان را با کمک خیرین برای اسکان و اقامت پزشکان در دستور کار خود قرار دهند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به راه اندازی شبکه بهداشت  ودرمان این شهرستان اظهار داشت : شبکه بهداشت و درمان مستقل نیز برای این شهرستان در حال تصویب است که امیدواریم به زودی تحقق یابد.
دکتر ناصحی در پایان سخنانش،  از تلاشهای مدیر شبکه بهداشت و درمان تنکابن برای اجرایی شدن عملیات ساخت بیمارستان آیت الله خامنه ای عباس آباد قدردانی کرد و خاطر نشان ساخت: زمین این بیمارستان به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال از سوی شهرداری تامین شد.
گفتنی است در این مراسم که دکتر رنجبران معاون توسعه مدیریت و منابع و دکتر غلامی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن ، امام جمعه ، فرماندار ، شهردار ،رئیس شورای شهر عباس آباد نیز حضور داشتند، سند مالکیت زمین بیمارستان این شهرستان به صورت نمادین از سوی شهرداری عباس آباد به رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تحویل داده شد.

آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان 50 تخت خوابی عباس آباد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal