حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/07/24 تعداد بازدید : 338
مراجعه 55 نفر به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران به بیان گزارشی از اقدامات انجام شده توسط ستاد هدایت واطلاع رسانی و مرکز ارتباطات درحادثه سیل بهشهر پرداخت و گفت: از نیمه شب 22 مهرماه تا پایان این روز 55 نفر به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر مراجعه کردند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران به بیان گزارشی از اقدامات انجام شده توسط ستاد هدایت واطلاع رسانی و مرکز ارتباطات درحادثه سیل بهشهر پرداخت و گفت: از نیمه شب 22 مهرماه تا پایان این روز 55  نفر به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر مراجعه کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر فرزاد بزرگی ضمن بیان خبر بالا، افزود: از 55 نفرمراجعه کننده به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر، 41 نفر سرپایی مداوا وترخیص ،10نفر بستری و4 نفرفوت شدند.
وی به بیان اقدامات صورت گرفته در مرکز ارتباطات پرداخت و تصریح کرد: مخابره خبر وقوع سیل درشهر بهشهر از مرکز پیام115 بهشهر به ستاد ساعت 2بامدادروزجمعه بیست و یکم مهرماه - تماس با ستاد حوادث غیر مترقبه استانداری برای تائید حادثه - اطلاع به رئیس شبکه بهداشت ودرمان بهشهر- اعلام آماده باش به تمامی مراکز پیام و پایگاههای 115بهشهر و ساری- استعلام ازوضعیت جاده ها و بارندگی درسایر مناطق و تماس باراه وترابری استان و نیز تماس با هلال احمراستان واعلام آمادگی و هماهنگی- تماس با ستادهدایت واعلام حادثه - تماس با آتش نشانی (اطلاع از انسداد جاده به دلیل افتادن تنه درخت و نجات افراد مانده درسیل)- تماس با فرمانداری بهشهر-اطلاع به 110و راهنمایی و رانندگی- اطلاع تلفنی به EOCوزارت بهداشت- SMS اولیه واصلاحی به مسئولان از جمله فعالیتهای صورت گرفته در این مرکز در اثر وقوع سیل در شهرستان بهشهر می باشد .
رییس اورژانس 115 مازندران به پیگیرهای انجام شده در جاده کیاسر این شهرستان اشاره و تصریح کرد: درحین پیگیریهای فوق طی تماس یک شهروند ازجاده کیاسر متوجه وقوع سیل درجاده و ترافیک سنگین شدیم که پیگیریهای لازم  انجام شد.
دکتر بزرگی در خصوص عملکرد ستاد هدایت واطلاع رسانی در این حادثه اظهار داشت: تماس با بیمارستانهای تابعه سطح استان برای اعلام آماده باش و ارسال اطلاعات درخصوص سیل یا آب گرفتگی - جمع آوری اطلاعات مربوط به مصدومین وفوتی های حادثه- پیگیری وضعیت عمومی بیماران بستری در دونوبت صبح وعصر و دریافت آخرین اطلاعات مربوط به بیمارستانها در این ستاد صورت گرفت.
وی به بیان آخرین اطلاعات دریافتی توسط ستاد هدایت مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان پرداخت و خاطر نشان ساخت:  انتقال 2 نفر فوتی به سردخانه بیمارستان شهداءبهشهر- مراجعه یک نفر به مرکزآموزشی درمانی امام (ره)ساری به علت ریزش مختصر آوار درمدرسه - آب گرفتگی قسمتهایی از اتاق عمل و بخش ترمیمی و ICUبیمارستان زارع و برطرف شدن مشکل تا ظهر همان روز از جمله اطلاعات دریافتی توسط ستاد هدایت است.
دکتر برزگی با اشاره به اینکه بر اساس آخرین آمار اخذ شده ازمراکزدرمانی وفرمانداری توسط مرکز ارتباطات 68مصدوم وفوتی  تا روز یک شنبه گزارش شده، افزود: از این تعداد 51 نفر به صورت سرپایی درمان و11 نفر بستری شدند و 6 نفر نیز جان خود را از دست دادند.

مراجعه 55 نفر به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal