حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/07/24 تعداد بازدید : 371
سومین جلسه کمیته بحران شهرستان بهشهر برگزار شد
سومین جلسه کمیته بحران به دلیل وقوع سیل در شهرستان بهشهر با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران صبح روز یک شنبه برگزار شد.

سومین جلسه کمیته بحران به دلیل وقوع سیل در شهرستان بهشهر با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران صبح روز یک شنبه برگزار شد.
در این جلسه معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان بهشهر با اشاره به اینکه این شهرستان به 8 منطقه تقسیم  شد و آوار برداری و نظافت محیطی  نیز در حال انجام است، گفت: هر منطقه زیر نظر یک کارشناس یا مسئول ستاد بحران شهرستان اداره خواهد شد.
محسن باقری مدیرشبکه  بهداشت و درمان بهشهر نیز در سخنانی به بیان نحوه ارائه خدمات و تشکیل ستادهای بحران شبکه و همچنین ستاد بحران شهرستان که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی روز گذشته در فرمانداری تشکیل شده بود پرداخت و پیرامون برخی نیازهای شبکه و ضرورت پیش بینی برخی تمهیدات قبل از وقوع حوادث در این شبکه و سایر شهرستانها مطالبی عنوان کرد.
دکترعباسی رییس بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر به بیان اقدامات صورت گرفته در این بیمارستان پرداخت و افزود:  برای پوشش مصدومین و تامین پزشکان متخصص مشکلی خاصی نداریم و تاکنون 10 نفر در این بیمارستان بستری شدند که 5 نفر مشکلات داخلی و 5 نفر تروما هستند که حال همگی خوب است.
دکتر رنجبران معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن جمع بندی نکات مطرح شده و توصیه هایی در خصوص کیفیت خدمات رسانی به مردم از آمادگی خوب شهرستان و سرعت عمل لازم در خدمت رسانی و ضرورت حمایت کافی و به موقع دانشگاه از شهرستان و همچنین ضرورت رفع نواقص مراکز و خانه های آسیب دیده در سیل دستوراتی ابلاغ کرد.
در ادامه این نشست، تجهیزات و پشتیبانیهای مورد نیاز شبکه بهداشت شهرستان عنوان و مقررشد ستاد بحران با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی مازندران مبلغ 200 میلیون ریال برای تامین این تجهیزات در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار گیرد .
گفتنی است، اعضاء کمیته بحران شهرستان مواردی  نظیر مراقبت فعال خانه به خانه در مناطقی که کانون حادثه بوده اند شناسایی و ارایه خدمات بهداشتی به افراد در معرض خطر  و نیز نصب پارچه نوشته هایی با مضامین رعایت اصول بهداشتی به خصوص بیماریهای گوارشی و روده ای در مناطق سیل زده تا ظهر روز یک شنبه را به تصویب رساندند.

سومین جلسه کمیته بحران شهرستان بهشهر برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal