حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/07/29 تعداد بازدید : 313
350 نفر در دومین سمینار کشوری نوروموسکلواسکلتال حضور دارند
دبیر علمی دومین سمینار کشوری نوروموسکلواسکلتال گفت: در این دوره از سمینار 350 پزشک و متخصص از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور از جمله تهران- اصفهان- شیراز- تبریز و مازندران در این همایش دو روزه شرکت دارند.
دبیر علمی دومین سمینار کشوری نوروموسکلواسکلتال گفت: در این دوره از سمینار 350 پزشک و متخصص  از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور از جمله تهران- اصفهان- شیراز- تبریز و مازندران در این همایش دو روزه شرکت دارند.
دکتر تقوی ضمن اشاره به اینکه همایش نوروموسکلواسکلتال با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران و انجمن طب فیزیک و توانبخشی ایران  از امروز صبح با حضور پزشکان و متخصان این علوم در ساری آغاز به کار کرد، افزود: این سمینار تا روز جمعه 28 مهرماه ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه فوق تخصص، متخصص و پزشكان رشته های عمومي- داروسازان-دندانپزشکان – طب فیزیکی- بيهوشي- زنان و زايمان- بيماريهاي داخلي ، ریه و غدد- پزشکی هسته ایی- ارتوپدی - بيماريهاي عفوني - راديولوژي- روانپزشكي- جراحي عمومي ومغز واعصاب و نیز پزشکی اجتماعی-گوش وحلق وبینی –پزشکی قانونی- طب اورژانس  در این دوره از سمینار حضور دارند، اظهار داشت: پزشکان پوست-قلب وعروق- بيماريهاي كودكان- علوم آزمايشگاهي- انگل، ویروس، قارچ ومیکروب شناسي- آسيب شناسي- كارشناسان و كارشناسان ارشد رشته هاي علوم آزمايشگاهي- داروسازي- پرستاري- مامايي- شنواسنجی –فیزیوتراپی – بینایی سنجی –کار درمانی -گفتار درمانی-راديولوژي نیز از ین نشست استقبال کردند.
دبیر علمی سمینار دو روزه نوروموسکلواسکلتال با بیان اینکه 40 مقاله به صورت سخنرانی در ایام برگزاری این سمینار ارایه خواهد شد، تصریح کرد: موضوعات مطرح شده در این مقالات شامل مبحاثی همچون معرفی طب فیزیکی و توانبخشی- کلیات مدالیته های فیزیکی- فلج زایمان- تفسیر آزمون سنجش تراکم استخوان- درمانهای غیر جراحی و غیر دارویی استئوپروز-اصول توانبخشی قلب اصول توانبخشی سالمندان- سندرو درد پاتلوفمورال و اندیکاسیونهای جراحی در آسیبهای لیگامانی و منیسک زانو  و ... خواهد بود.
دکتر تقوی ادامه داد: دو کارگاه آموزشی توانبخشی قلب و ریه و طب مانیپولاسیون ستون فقرات نیز در حاشیه این سمینار برگزار خواهد شد.
350 نفر در دومین سمینار کشوری نوروموسکلواسکلتال حضور دارند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal