حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/08/04 تعداد بازدید : 223
برگزاری همایش اعضای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت بهداشت
همایش اعضای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت بهداشت با حضور جمع کثیری از اعضای بدوی و تجدید نظر از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار شد.
همایش اعضای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت بهداشت با حضور جمع کثیری از اعضای بدوی و تجدید نظر  از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار شد.
قایم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این همایش، با بیان اینکه  رسیدگی به تخلفات اداری مسولیت سنگینی است، گفت: آموزش و تربیت نیروهای انسانی برای خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و کسب رضایت مردم  و کیفی سازی امور یکی از مهمترین رسالت ادارات است.
دکتر فرهنگ بابامحمودی  با اشاره به اینکه  دانشگاه علوم پزشکی مازندران در 25 سال فعالیت خود، راه کمال را طی نموده ، افزود: این دانشگاه به سمت پیوستن به دانشگاههای تیپ یک گام برداشته است.
وی با بیان اینکه این دانشگاه یکی از مردمی ترین طرحهای حوزه سلامت را با حمایت رهبر و وزارت بهداشت و نیز مصوبه قانون در حال انجام دارد،  تصریح کرد: مازندران در راستای اجرای طرح پزشک خانواده ، در سرشماری جمعیت و ورود اطلاعات در سامانه سلامت رتبه نخست را داراست.
قایم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ضمن اشاره به اجرای قانون تحلیف کارکنان جدیدالاستخدام  در این دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه رسالت سنگینی در تربیت افراد برعهده دارد.
دکتر بابامحمودی با تاکید بر اینکه ادیان الهی و مکتب انبیا ، باعث رشد و بالندگی انسانها می شوند، گفت: با استفاده از ابزارهای مختلف تشویقی - کتمان و یا تنبیه می توان باعث بهبود عملکرد کارکنان شد.
 برگزاری همایش اعضای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت بهداشت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal