حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/08/09 تعداد بازدید : 321
برگزاری مانور امدادی در زمان بحران
با همکاری مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ، واحد EOC معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و فرماندهی یگان ویژه مازندران مانور عملیاتی به منظور افزایش آمادگی دفاعی و نیز تقویت مهارت های پرسنلی در زمان بحران برگزار شد.

با همکاری مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ، واحد EOC  معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و فرماندهی یگان ویژه مازندران مانور عملیاتی به منظور افزایش آمادگی دفاعی و نیز تقویت مهارت های پرسنلی در زمان بحران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران، با بیان اینکه طی سناریوی از پیش تعیین شده یک آتش سوزی و انفجار فرضی درحین انجام وظیفه در یگان ویژه رخ داد، گفت: با اقدام به موقع واحد بهداری یگان 10 نفر مصدوم حادثه تحت مراقبت های اولیه پزشکی قرار گرفتند.
دکتر فرزاد بزرگی با اشاره به اینکه با هماهنگی ستاد هدایت مصدومان برای دریافت درمان  تکمیلی، بستری و یا اعزام به سایر مراکز درمانی به بیمارستان زارع اعزام شدند، افزود: در مانور انجام شده مصدومان فرضی به طور همزمان به مرکز زارع اعزام شدند و در حداقل زمان مورد تریاژ و بستری در بخش های بیمارستان قرار گرفتند.
وی ضمن تاکید بر اینکه این مانور به عنوان اولین نمونه در مازندران به اجرا درآمده است، تصریح کرد: همکاری بین بخش مؤثر و فعال فی مابین مرکز زارع و یگان ویژه مازندران -سرعت عمل پرسنل ، کادر درمانی ، عوامل انتظامی در بیمارستان و یگان ویژه  و رضایت مسئولان مرکز مدیریت حوادث و فوریت ها و نیز واحد EOC معاونت درمان از چگونگی و کیفیت مانور از نکات برجسته این مانور بوده است.

برگزاری مانور امدادی در زمان بحران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal