حوزه ریاست
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر
br ENGLISH
تاریخ: 1391/08/15 تعداد بازدید : 336
ساختمان استقرار همراهان بیماریکی از اقدامات منحصر به فرد در مازندران است
رییس مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع ، در مراسم کلنگ زنی احداث مکانی برای استقرار همراهان بیمار در این مرکز، این اقدام را یکی از منحصر ترین اقدام در مازندران دانست و تصریح کرد: از آنجایی که این مرکز علاوه بر بیماران بومی از استانهای همجوار نیز بیمار پذیرش می کند، استقرار همراهان بیماران یکی از دغدغه های دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مسولان این مرکز بوده است.

رییس مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع ، در مراسم  کلنگ زنی احداث مکانی برای استقرار همراهان بیمار در این مرکز، این اقدام را یکی از  منحصر ترین اقدام در مازندران دانست و تصریح کرد: از آنجایی که این مرکز علاوه بر بیماران بومی از استانهای همجوار نیز بیمار پذیرش می کند، استقرار همراهان بیماران یکی از دغدغه های دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مسولان این مرکز بوده است.
پور اصغرکسب با اشاره به اینکه احداث ساختمان اسکان همراهان بیمار با حمایت مجمع خیرین سلامت استان در دستور کار قرار گرفت، ادامه داد: ساختمان استقرار همراهان بیماران در مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع برای نخستین بار در سطح استان احداث می شود و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد بهره برداری آن باشیم.
وی  دریافت گواهی نامه های 8001-14001 و ISO 16001را  از دستاوردهای مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع ساری عنوان و تصریح کرد: این مرکز جز معدود مراکزی در کشور است که توانسته 3 گواهی نامه بین المللی استاندارد را از آن خود کند.
رییس مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع ساری ادامه داد: کسب رتبه اول در پایش ارتقا سلامت، ممیزی بالینی، بهبود تراز بیمارستان و توجه به مراجعان و همراهان بیماران از دیگر دستاوردهای روان پزشکی و سوختگی زارع ساری به شمار می رود.

ساختمان استقرار همراهان بیماریکی از اقدامات منحصر به فرد در مازندران است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal