حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/08/15 تعداد بازدید : 312
مکان استقرار همراهان بیمار 6 تا 9 ماه آینده به بهره برداری می شود
رییس مجمع خیرین سلامت مازندران در آیین گلنگ زنی ساختمان اسکان همراهان بیماران در مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع ساری گفت: این ساختمان در 6 تا 9 ماه آینده به بهره برداری می رسد.

رییس مجمع خیرین سلامت مازندران  در آیین گلنگ زنی ساختمان اسکان همراهان بیماران در مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع ساری  گفت:  این ساختمان در 6 تا 9 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
دکتر فرزاد گوهردهی در سخنانی اسکان همراهان بیمار را یکی از دغدغه های این مجمع دانست و گفت: در حال حاضر همراهان بیمار این مرکز در اتاقکی مستقر می شوند که پاسخگوی نیاز مرکز نبوده است بنابراین ساخت مکانی برای اسکان همراهان بیمار با حمایت خیران پیش بینی شده است.
وی، با اشاره به اینکه این ساختمان در 190 متر مربع و در 4 طبقه پیش بینی شده، تصریح کرد: این پروژه برای اسکان 70 تا 80 نفر طی یک فاز در 6 تا 9 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
دکتر گوهردهی،  ادامه داد: مجمع خیرین سلامت استان مبلغ 250 میلیون تومان از ساخت این مرکز را تعهد کردند.
رییس مجمع خیرین سلامت مازندران با بیان اینکه این مجمع طی دو سال و نیم  اخیر262 میلیارد ریال کمک ریالی در سطح استان جمع آوری نموده است، گفت: در بخش عمرانی احداث بیش از 68 هزار مترمربع فضای اورژانس- اهدا 101 هزار متر مربع زمین توسط خیرین صورت گرفته است.
دکتر گوهردهی احداث مرکز آنکولوژی و پیوند و نیز رادیوتراپی در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری  و نیز مرکز فیزیوتراپی را از دیگر پروژه های مهم این مجمع دانست و افزود: نقشه ساخت مرکز طبی کودکان سرطانی ماهک نهایی شده است.
ایرج عرب عضو هیات مدیره مجمع خیرین سلامت در مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع نیز در سخنانی ، انجام کارهای خیر را از تاکیدات اسلام دانست و اظهار داشت: در کنار افراد خیر، مسولان نیز قدر این نوعدوستی را بدانند و این همکاری را در گیر و دار اداری راکد نماند.
گفتنی است گلنگ احداث ساختمان استقرار همراهان بیماردر مرکز روان پزشکی و سوختگی زارع به دست حسینی نژاد فرماندار ساری به زمین زده شد.

مکان استقرار همراهان بیمار 6 تا 9 ماه آینده به بهره برداری می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal