حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/08/21 تعداد بازدید : 185
بازنشستگان نمونه در مازندران تجلیل شدند
به مناسبت فرا رسیدن 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، مراسم تجلیل از بازنشستگان نمونه دستگاههای اجرایی استان با حضور جمع کثیری از بازنشستگان و برخی از مدیران استانی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سالن آیت الله کوهستانی این دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت فرا رسیدن 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، مراسم تجلیل از بازنشستگان نمونه دستگاههای اجرایی استان با حضور جمع کثیری از بازنشستگان  و برخی از مدیران استانی  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران  در سالن آیت الله کوهستانی این دانشگاه برگزار شد.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سخنانی ، بازنشستگان را سرمایه  و منابع انسانی ادارات دانست و گفت: بازنشستگان با دارا بودن تجربیات فراوان می توانند نسل بعد از خود را تربیت و هدایت کنند.
دکتر حسین رنجبران با بیان اینکه بازنشستگی حادثه مهمی در چرخه زندگی است، تصریح کرد: در زمان بازنشستگی استقلال و آزادی  زمانی و مکانی برای فرد فراهم است.
وی  با تاکید بر اینکه بازنشستگان با برنامه ریزی صحیح از این فرصت به دست آمده ، استفاده بهینه کنند، افزود: برنامه ریزی در امور مختلف زندگی برای حفظ سلامتی بازنشستگان  مفید است.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه بازنشستگان برای دلشان زندگی کنند نه برای گذران زندگی، اظهار داشت: بازنشستگان به تفریحات  و نحوه تغذیه خود از قبیل ورزش به ویژه راهپیمایی- افزایش وعده های غذایی از سه به 5 وعده -انجام آزمایشهای غربالگری و خواب کافی اهمیت دهند.
رییس سازمان بازنشستگی مازندران، نیز در سخنانی بازنشستگان را سکانداران هدایت و تربیت جامعه به ویژه فرهیختگان دانست و اظهار اشت: سازمانهای آموزش و پرورش و دانشگاه ها به ویژه دانشگاه علوم پزشکی با دارا بودن بیشترین نیروی انسانی نقش حساسی در تربیت جسم و روح نسل جامعه برعهده دارند.
حمید رضا خانپوربا اشاره به اینکه سازمان بازنشستگی مازندران دارای 65 هزار پرونده بازنشستگی است، گفت: از این تعداد62 هزار بازنشسته مشمول دریافت حقوق بازنشستگی هستند که ماهانه 44 میلیارد تومان به این افراد پرداخت می شود.
وی با بیان اینکه منابع مالی پرداخت بازنشستگان ، از کسورات شاغلین دستگاههای اجرایی تامین می شود، افزود: 49 هزاربازنشسته تحت پوشش بیمه عمر هستند.
رییس سازمان بازنشستگی مازندران، با اشاره به اینکه ماهانه از محل بیمه عمر بازنشستگان 900 میلیون تومان درآمد حاصل می شود، گفت: از این مبلغ، 560 میلیون تومان هزینه شده است.
خانپور صدور یک هزار و 34 کارت منزلت و اعزام 7 هزار و 200 بازنشسته به سفرهای سیاحتی زیارتی را از جمله فعالیتهای سازمان بازنشستگی مازندران اعلام و تصریح کرد: برای سفرهای ریارتی سیاحتی بازنشستگان 10 میلیارد و 700 میلیون تومان یارانه پرداخت شد.
صفایی مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری مازندران نیز هدف از برپایی چنین گردهمایی را بازگو کردن مشکلات بازنشستگان و نیز قدردانی از بازنشستگان نمونه دانست و گفت: بازنشستگان نمونه بر اساس ساختار تعریف شده انتخاب شدند.
گفتنی است در این مراسم  از 20 بازنشسته نمونه استانی با اهدا لوح  و جوایز تجلیل به عمل آمد.

بازنشستگان نمونه در مازندران تجلیل شدند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal