حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/08/23 تعداد بازدید : 270
سلامت عامل پیشرفت جوامع است
نماینده ولی فقیه در مازندران طی دیدار با اعضای مجمع خیران سلامت استان ، گفت: سلامت عامل پیشرفت جوامع است.
نماینده ولی فقیه در مازندران طی دیدار با اعضای مجمع خیران سلامت استان ، گفت: سلامت عامل پیشرفت جوامع است.
آیت الله نورالله طبرسی با اشاره به اینکه مازندران در حوزه سلامت رتبه پنجم کشور را به خود اختصاص داد، گفت: مدیریت مناسب و همکاری مردم در این امر بسیار دخیل هستند و این امر در حال پیش روی است.
وی به فعالیت موثر خیران سلامت در مازندران اشاره کرد و افزود: خیران سلامت به معرفی اقدامات انجام شده در این حوزه بپردازند تا مردم نیز به کمک شما بیایند.
آیت الله طبرسی با بیان اینکه فعالیت مجمع خیران سلامت مازندران در مدت کوتاهی در استان شکل گرفت خاطر نشان کرد: اقدامات خیران سلامت مازندران در این مدت بسیار موثر بوده است.
نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن اشاره به اینکه اعضای این مجمع به عنوان چهره ماندگار کشور نیز هستند افزود: این اعضا قبل و بعد از انقلاب یکی از حامیان و تاثیر گذاران در پیروزی انقلاب اسلامی ایران بودند و در حال حاضر نیز در جمع خیران فعالیت می‌کنند.
آیت الله طبرسی کمک کردن به نیازمندان را اندوخته باقیات صالحات توصیف کرد و گفت : اگر انسان بخشی از اموال خود را به نیازمندان جامعه اهداء کند ، عملی حسنه انجام داده که نزد خداوند دارای اجر معنوی و پاداش اخروی است.
وی افزود : مجمع خیرین سلامت مازندران در زمینه کمک برای ساخت و تجهیز بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی ، بویژه در بخش سوانح و سوختگی از جمله پنج مجمع برتر کشور است و این افتخار بزرگی برای مردم استان محسوب می شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مردمی بودن حکومت اسلامی ایران گفت: خدا، مردم و رهبر ولایی پایه‌های حکومت اسلامی ایران هستند و به همین خاطر امور خیر نیز باید به دست مردم باشد.
آیت الله طبرسی ادامه داد: با شروع انقلاب اسلامی ایران نیز سازمانهای مردمی مناسبی در کشور شکل گرفت.
وی  فعالیت‌های خیران مدرسه و مسجد ساز در کشور را مثمر ثمر دانست و یادآور شد: خیران و مدرسه سازان به ساخت مدارس علوم دینی نیز توجه ویژه تری داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به افزایش تعداد مساجد در کشورهای غربی خاطر نشان کرد: به نسبت ساخت مساجد نیز به تعلم گر علوم دینی نیز داریم.
وی با اعلام اینکه غربی‌ها از رشد روز افزون اسلام در هراس هستند بیان داشت: ساختن فیلم‌های موهن نشان از ترس غربی‌ها از اسلام است.

*کمک 263 میلیارد ریالی خیران مازندران به حوزه سلامت
 مدیر عامل مجمع خیرین سلامت مازندران نز در این نشست گفت: این مجمع بر اساس آیین نامه شعب استانی مجمع خیرین سلامت کشور با حضور جمعی از نیکوکاران و خیرین در خرداد ماه سال 1389 تشکیل شد.
دکتر فرزاد گوهر دهی ادامه داد:  اعضای این مجمع از ابتدای سال 89 تا پایان شهریور ماه سال جاری در مجموع به ارزش بیش از 263 میلیارد ریال در بخش های عمرانی ، اهدای زمین ، توسعه و تجهیز بیمارستان ها و بهداشت و درمان کمک کردند.
وی با بیان اینکه در این مدت در بخش عمرانی بیش از 60 هزار متر مربع ساخت و ساز به ارزش 113 میلیارد ریال در سطح استان توسط مجمع خیرین سلامت صورت گرفت، اظهار داشت: این مجمع تاکنون 9 پایگاه اورژانس 115 و یک اورژانس بیمارستانی در شهرهای بابلسر ، ساری ، فریدونکنار ، بهشهر و قائمشهر و نیز 11 خانه بهداشت در شهرهای نوشهر ، فریدونکنار ، چالوس ، قائمشهر ، بهشهر و جویبار ، دو مرکز بهداشتی - درمانی در چالوس و قائمشهر و یک واحد آزمایشگاه در روستای ˈ قادیکلا ˈ از توابع شهرستان قائمشهر احداث کرد
سلامت عامل پیشرفت جوامع است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal