حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/08/24 تعداد بازدید : 421
سمینار آشنایی با آزمایشها و تستهای تشخیصی در ساری
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران با همکاری معاونت آموزشی این دانشگاه، سمینار دو روزه آشنایی با آزمایشها و تستهای تشخیصی را در روز های 15و16 آذر ماه در ساری برگزار می نماید.
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران با همکاری معاونت آموزشی این دانشگاه، سمینار دو روزه آشنایی با آزمایشها و تستهای تشخیصی را در روز های 15و16 آذر ماه در ساری برگزار می نماید.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه این که سمینار دو روزه آشنایی با آزمایشات و تستهای تشخیصی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، 15 و 16 آذرماه درتالار آیت الله کوهستانی ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران واقع در سه راه جویبار برگزار می شود، گفت: علاقمندان با مراجعه به سايت www.mazandaran.ircme.ir تا تکمیل ظرفیت سالن نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
دکتر فرهاد غلامی، با اشاره به اینکه ایـن سمیناردارای 5/7 ( هفت و نیم) امتیـاز بـازآمـوزی است، افزود: تمامی مشمولیـن آمـوزش مـداوم متخصصین داخلی، زنان و زایمان ،کودکان ، جراحی عمومی، عفونی و گرمسیری، علوم آزمایشگاهی و دکترای قارچ شنا سی،انگل شناسی،میکروب و باکتری شناسی، ویروس شنا سی، خون شناسی آزمایشگاهی و با نک خون(هماتولوژی)،بیوشیمی بالینی، علوم تغذیه، آسیب شناسی علوم آزمایشگاهی و پزشکان عمومی و طرح پزشک خانواده(دکترای حرفه ای)، و کارشناسان ارشد وکارشنا سان تغذیه ،علوم وصنایع غذایی(گرایش کنترل کیفی و بهداشتی) ، علوم آزمایشگاهی می توانند در این سمینار شرکت کنند.
وی با بیان اینکه در این سمینار شش امتیاز برای متخصصان داروسازی ،پرستاری و مامایی در نظر گرفته شد، تصریح کرد: ثبت نام براي تمامی رشته های فوق در سامانه آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی مازندران قابل دسترسی  است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: برای پزشکان متخصص ودکترای (PHD) و حرفه ای مبلغ15000تومان _ پزشکان عمومی و طرح پزشک خانواده  وکارشناسان ارشد و کارشناسان پرستاری ، مامایی وتغذیه و علوم آزمایشگاهی و صنایع غذایی مبلغ 10000 تومان با پرداخت به شماره حساب 2178435122008 سیبا بانک ملی یا به صورت حضوری درروز برگزاری سمینار در نظر گرفته شد.
دکتر غلامی با بیان اینکه فیش واریزی بانک ملی و کپی کارت ملی در روز برگزاری سمینار دریافت می شود، اظهار داشت:  تسليم گواهي منوط به شركت منظم در تمامي جلسات برنامه خواهد بود.
 وی ضمن اشاره به اینکه برنامه آموزشي از ساعت 8 شروع و تا ساعت 14 به اتمام خواهد رسید، گفت:  ارائه كارت شناسايي معتبر و مهر نظام پزشكي در روزهاي برگزاري برنامه ضروري است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود:  علاقمندان برا ی حضور در این سمینار برای کسب اطلاع بیشتر با شماره های 2144295- 2144038- 2144460- 0151 تماس بگیرند.
 دکتر غلامی از علا قمندان درخواست کرد از همان اوایل دوره  نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
سمینار آشنایی با آزمایشها و تستهای تشخیصی در ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal