حوزه ریاست
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/02/01 تعداد بازدید: 2
نشست مشترک روسای دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بنیاد شهید و ایثارگران
در نشست مشترک رییس و معاونین آموزشی و دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و رییس و معاون فرهنگی بنیاد شهید و ایثارگران استان که با هدف حل مسائل و مشکلات موجود و بررسی برنامه های دانشجویان شاهد و ایثار گر در دانشگاه برگزار شد .

در نشست مشترک رییس و معاونین آموزشی و دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و رییس و معاون فرهنگی بنیاد شهید و ایثارگران استان که با هدف حل مسائل و مشکلات موجود و بررسی برنامه های دانشجویان شاهد و ایثار گر در دانشگاه برگزار شد . دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به این مطلب که دغدغه همه ما توجه بیشتر به قشر معزز خانواده های شهدا ،جانبازان و آزادگان است افزود: باید جایگاه و ارزشهای فرهنگی نهفته در راستای اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی تقویت گردد .

دکتر ناصحی افزود : باید با تلاش و و همت مضاعف فضای خوب و مناسبی را برای رشد و توسعه آموزشی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر فراهم آوریم .

در ادامه این نشست دکتر حمید علی صمیمی رییس سازمان بنیاد شهید و ایثارگران استان مازندران گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای بوجود آودن بستری مناسب جهت ارتقای علم و دانش تلاش می کند.

در ادامه گزارشی از عملکرد ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مازندران ارائه شد .

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal