حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/11 تعداد بازدید : 42
مازندران شایستگی تربیت جراحان مغز واعصاب را دارد
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه این دانشگاه شایستگی تربیت جراحان مغز واعصاب را به صورت کامل دارد، تصریح کرد: تمامی اعمال جراحی دستیاران جراحی مغز و اعصاب از استانداردهای علمی بالایی برخوردار خواهند بود .
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه این دانشگاه شایستگی تربیت جراحان مغز واعصاب را به صورت کامل دارد، تصریح کرد: تمامی اعمال جراحی دستیاران جراحی مغز و اعصاب از استانداردهای علمی بالایی برخوردار خواهند بود .دکتر محمد آزادبخت در جمع خبرنگاران ، تعیین ردیف هیات علمی را یکی از مهمترین شاخصه های تاییدیه راه اندازی دوره دستیاری جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی مازندران دانست و گفت: توانایی تربیت متخصصین، خدمات درمانی را ارتقا می دهد.
وی با اشاره به اینکه برای تایید دوره دستیاری جراحی مغز واعصاب به 5 هیات علمی نیاز است، افزود: در حال حاضر 12 عضو هیات علمی و 2 متخصص درمانی در گروه آموزشی جراحی مغز واعصاب حضور دارند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به توان و ظرفیت مازندران برای انجام جراحی مغز واعصاب ، اشاره و تصریح کرد: پس از تکمیل اعضای هیات علمی، شورای گسترش و وزیر بهداشت ابلاغ تایید راه اندازی دوره دستیاری رشته تخصصی مغز واعصاب با ظرفیت پذیرش 3 دستیار در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری را صادر کرد.
دکتر آزادبخت به بیان اعضای گروه جراحی مغز و اعصاب پرداخت و گفت: در نشست گروه جراحی مغز واعصاب ، دکتر کتابچی مدیر گروه-دکتر علی محمدی، معاون و جانشین مدیرگروه و نیز رییس بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان بوعلی سینا ساری- دکتر شمس معاون آموزشی- دکتر حدادی، معاون پژوهشی- دکتر رکان رییس درمانگاه جراحی مغز واعصاب بیمارستان امام خمینی(ره) ساری و دکتر احتشامی به عنوان رییس بخش جراحی این بیمارستان معرفی شد.
وی با اشاره به اینکه در این زمینه می توان از سایر مراکز آموزشی نیز بهره برد، افزود: بر اساس قولهای رییس پزشکی تخصصی وزارت بهداشت در آذرماه جذب دستیار در رشته جراحی مغز واعصاب صورت خواهد گرفت.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از آمادگی پذیرش دانشجویان دستیاری به صورت انتقالی یا مهمان خبر داد و اظهار داشت: بر اساس مجوز وزارت بهداشت، این دانشگاه در رشته تخصصی جراحی مغز و اعصاب از میان پذیرفته شدگان آزمون دستیاری به صورت انتقالی یا مهمانی دانشجو می پذیرد.
دکتر آزادبخت با مهم دانستن کیفیت آموزشی ، افزود: این دانشگاه آمادگی بحثهای تخصصی را نیز دارد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با اشاره به اینکه این دانشگاه آمادگی تربیت متخصصان برای تمامی کشور را داراست، خاطرنشان ساخت: بخش جراحی مغز  واعصاب با تربیت متخصصان، در آینده نزدیک بهترین خدمات را به جامعه ارایه می دهد.
دکتر آزادبخت با اشاره به اینکه جذب دستیار در رشته تخصصی جراحی مغز و اعصاب از سوی مراجع معتبر با ارایه مستندات تایید شد، افزود: مازندران نسبت به سایر استانها از پتانسیل و ظرفیت مناسبی برای تربیت متخصصان پزشکی برخوردار است.
مازندران شایستگی تربیت جراحان مغز واعصاب را دارد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal