حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/11 تعداد بازدید : 37
طرحهای مهر ماندگار قبل از دولت دهم به بهره برداری خواهند رسید
قایم مقام و معاون پارلمانی وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از بیمارستان شهدای زیراب با اشاره به اینکه در سطح مازندران 3 طرح وزارت بهداشت از 70 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردارند که به عنوان طرحهای مهر ماندگار معرفی شدند، اظهارداشت: این طرحها قبل از پایان دولت دهم به بهره برداری خواهند رسید.
قایم مقام و معاون پارلمانی وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از بیمارستان شهدای زیراب با اشاره به اینکه در سطح مازندران 3 طرح  وزارت بهداشت از 70 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردارند که به عنوان طرحهای مهر ماندگار معرفی شدند، اظهارداشت: این طرحها قبل از پایان دولت دهم به بهره برداری خواهند رسید.
دکتر رمضان محسن پور با بیان اینکه مازندران از جمله استانهایی است که پروژه های وزارت بهداشت در آن ناتمام نمانده است، خاطرنشان ساخت: بر اساس مصوبه دولت پروژه هایی که بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند در طرح های مهر ماندگار جای می گیرند و در  فروردین و اردیبهشت سال آینده عملیات ساخت آنها به پایان می رسد.
وی با تاکید بر اینکه در این بازدیدها، نیازمندی های منطقه دسته بندی می شود، افزود: در وزارت بهداشت، نیازهای منطقه متناسب با شاخصها، ظرفیتها و امکانات مطالعه می شود  و ما نیز تلاش می کنیم با کمک نمایندگان مجلس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران این مشکلات را برطرف نماییم.
معاون پارلمانی وزیر بهداشت به نبود امکانات سی تی اسکن در بیمارستان شهدای زیراب اشاره و تصریح کرد: این تجهیزات از نیازهای این بیمارستان است و تلاش می کنیم با پیگیریهای لازم  این امر محقق شود.
طرحهای مهر ماندگار قبل از دولت دهم به بهره برداری خواهند رسید
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal