حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/11 تعداد بازدید : 35
تجهیز بیمارستان رازی در برنامه وزارت بهداشت قرار دارد
قایم مقام وزیر بهداشت در امور مجلس در حاشیه بازدید از مرکز آموزشی درمانی رازی قایمشهر با تاکید بر اینکه دستگاه CT-SCAN نیاز اساسی بیمارستان رازی است، گفت: با توجه به حجم بالای بیماران در این مرکز، تجهیز، این بیمارستان در برنامه وزارت بهداشت قرار دارد.
قایم مقام وزیر بهداشت در امور مجلس در حاشیه بازدید از مرکز آموزشی درمانی رازی قایمشهر با تاکید بر اینکه دستگاه CT-SCAN  نیاز اساسی بیمارستان رازی است، گفت: با توجه به حجم بالای بیماران در این مرکز، تجهیز، این بیمارستان در برنامه وزارت بهداشت قرار دارد.
دکتر رمضان محسن پور با اشاره به اینکه قرارداد ورود 12 دستگاه سی تی اسکن  به داخل کشور منعقد شده ، افزود: در حال حاضر به دلیل تحریم کشور، ورود این دستگاه ها متوقف شد.
وی با بیان اینکه در صورت رفع این مشکل، این دستگاه ها بین مراکز درمانی توزیع می شود، اظهار داشت: یکی از این دستگاهها برای مرکز درمانی آموزشی رازی پیش بینی شده است .
معاون پارلمانی وزیر بهداشت، به پیگیری وزارت بهداشت در احداث بیمارستان جایگرین رازی اشاره و تصریح کرد: حجم مراجعه بیماران برای مسایل درمانی به این مرکز بالاست و همکاران ما تلاش می کنند با امکانات کم خدمات مطلوب  ودر خور شایسته ای را ارایه دهند.
وی با اشاره به حجم فراوان مراجعه کنندگان و نیز قدمت این بیمارستان افزود: این بیمارستان باید هرچه سریعتر جایگزین شود.
دکتر محسن پور با بیان اینکه مجری هر نوع ساخت و سازی در کشور وزارت راه و شهرسازی است، گفت: مسولان ارشد وزارت راه و شهرسازی قول مساعدت در روند ساخت بیمارستان جایگزین رازی را دادند.
گفتنی است بیمارستان رازی قائم شهر دارای قدمت 75 ساله و بیش از 1500 مراجعه کننده در روز است.
تجهیز بیمارستان رازی در برنامه وزارت بهداشت قرار دارد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal