حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/11 تعداد بازدید : 284
اجرای طرح پزشک خانواده متوقف نخواهد شد
معاون پارلمانی وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از مرکز شبانه روزی بهداشتی درمانی شیرگاه با تاکید بر اینکه این طرح در سطح کشور اجرایی خواهد شد، افزود: این طرح به نفع مردم و بخش سلامت است لذا اجرای آن متوقف نخواهد شد.
معاون پارلمانی وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از مرکز شبانه روزی بهداشتی درمانی شیرگاه با تاکید بر اینکه این طرح در سطح کشور اجرایی خواهد شد، افزود: این طرح به نفع مردم و بخش سلامت است لذا  اجرای آن متوقف نخواهد شد.
معاون پارلمانی وزیر بهداشت با بیان اینکه اجرای طرح پزشک خانواده از سوی دولت و مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است، گفت: برخی از استانها از جمله مازندران و فارس در اجرای این طرح پیش قدم هستند.
دکتر رمضان محسن پور با اشاره به اینکه طرح پزشک خانواده به صورت پایلوت در 3 استان چارمحال و بختیاری- سیستان و بلوچستان و خوزستان به اجرا درآمده است، افزود: در این استانها مسایل و مشکلات اجرای این طرح بررسی و رفع شده  وسپس به صورت همزمان در سراسر کشور به اجرا درآمده است.
وی در خصوص علت کندی روند اجرای این طرح در ماهها اخیر اظهارداشت:  اعتبار و ردیفی که مجلس شورای اسلامی برای این طرح پیش بینی کرده بود،  در بودجه سال جاری محقق نشد به همین دلیل اجرای این طرح  شتاب اولیه را ندارد لذا پیش بینی می شود از ردیفهای دیگری برای اجرای این طرح استفاده کنیم.
گفتنی است مرکز ده تختخوابی شیرگاه با زیر بنای یک هزار و 200 متر مربع دارای بخشهای رادیولوژی، آزمایشگاه، بخش زنان، داخلی و داروخانه است که با اعتبار  12 میلیارد و 500 میلیون ریال در سال گذشته به بهره برداری رسید.
اجرای طرح پزشک خانواده متوقف نخواهد شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal