حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/11 تعداد بازدید : 272
با راه اندازی رشته های تخصصی دستیاری مناطق محروم بهره مند می شوند
قایم مقام پارلمانی وزیر بهداشت، ساماندهی نیروی انسانی، راه اندازی رشته دستیاری جراحی مغز واعصاب و افزایش ظرفیت رشته های دیگر را از جمله اقدامات وزیر بهداشت در راستای ارتقا سطح درمانی مردم دانست و اظهار داشت: یکی از اهداف راه اندازی رشته های دستیاری ، تربیت متخصصان بومی و برخورداری مناطق محروم از ظرفیت متخصصان است.
قایم مقام پارلمانی وزیر بهداشت، ساماندهی نیروی انسانی، راه اندازی رشته دستیاری جراحی مغز واعصاب  و افزایش ظرفیت رشته های دیگر را از جمله اقدامات وزیر بهداشت در راستای ارتقا سطح درمانی مردم دانست و اظهار داشت: یکی از اهداف راه اندازی رشته های دستیاری ، تربیت متخصصان بومی و برخورداری مناطق محروم از ظرفیت متخصصان است.
قایم مقام وزیر بهداشت طی نشستی با مسولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بیمارستان عزیزی جویبار، با بیان تلاشهای کارکنان حوزه سلامت بر تحمل این افراد در برخورد با مراجعه کنندگان تاکید کرد و گفت: مراجعین ما معمولا افرادی  هستند که دچار حادثه شدند و سلامتشان به خطر افتاده است ندارند لذا می طلبد همکاران ما در هنگام برخورد با آنان سعه صدر و تحمل داشته باشند.
وی هدف خود از این بازدید را ، قدرشناسی از پرسنل حوزه سلامت و اولویت بندی مشکلات و تلاش در رفع آن دانست و افزود: در مسیر ارایه خدمات بهداشتی در مانی هرچه امکانات در اختیار داشته باشیم باز هم تقاضا زیاد است و نمی توان به وضع مطلوب رسید ولی ما همچنان تلاش داریم نظر مردم را به این خدمات جلب کنیم.
دکتر محسن پور با تاکید بر اینکه امکانات ما محدود است، تصریح کرد: با این امکانات محدود بهترین خدمات را به مردم ارایه می دهیم.
معاون پارلمانی وزیر بهداشت به سفر 11 ماه گذشته وزیر بهداشت به استان مازندران اشاره کرد و گفت: امروز نیز دوباره آمده ایم تا مسایل را از نزدیک بررسی کنیم.
وی با تاکید بر اینکه مسایل قابل حل را پیگیری و مرتفع می سازیم، افزود: مواردی مانند بیمارستان رازی قایمشهر که به تنهایی برطرف نمی شوند را با کمک مسولان و نمایندگان حل می کنیم.
دکتر محسن پور با بیان اینکه پروژه هایی که از پیشرفت 70 درصدی برخوردارند جزء طرحهای مهر ماندگار قرار می گیرند، تصریح کرد: وزیر بهداشت نیز در خصوص پیگیری پروژه ها و مشخص کردن مسایل بهداشتی درمانی مردم تاکید دارد.
وی در پایان سخنانش اظهار امیدواری کرد تا زمانی که امانتدار حوزه سلامت هستیم طوری عمل کنیم شرمنده مردم نشویم زیرا مردم مستحق دریافت بهترین خدمات هستند.
با راه اندازی رشته های تخصصی دستیاری مناطق محروم بهره مند می شوند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal