حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/13 تعداد بازدید : 336
برگزاری دومین دوره انتخابات اعضای هیئت امنای مجمع خیران سلامت مازندران
دومین دوره انتخابات اعضای هیئت امنای مجمع خیران سلامت مازندران با حضور اعضای مجمع خیرین استان در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

دومین دوره انتخابات اعضای هیئت امنای مجمع خیران سلامت مازندران با حضور اعضای مجمع خیرین استان در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.
معاون هماهنگی امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور در این نشست با بیان این مجمع خیران سلامت کور در سال 87 آغاز به کارنمود، گفت: در حال حاضر 44 مرکز اصلی ، یک ستاد و 80 شعبه شهرستانی در سطح کشور فعال است.
اسماعیل غنیان با اشاره به اینکه تا پایان سال 89، بالغ بر 900 میلیارد تومان عملکرد خیران کشور در عرصه سلامت بوده، افزود:  84 درصد ساخت بیمارستان و مراکز درمانی کشور از طریق خیران انجام شد.
وی ضمن بیان اینکه پیش بینی ما از عملکرد خیران سلامت در سال 90، 300 میلیارد تومان است، تصریح کرد: این براورد از 50درصد اطلاعات جمع آوری شده در سطح کشور است.
غنیان با اعلام اینکه 15 مجمع خیران سلامت در کشور بسیارفعال هستند، ادامه داد: مازندران در بخش خیران سلامت یکی از استانهای سرآمد و فعال است.
معاون هماهنگی امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور، به بازنگری مقررات تدوین شده این مجمع هر 15 روز یکبار اشاره کرد و گفت: هم اکنون  15 برنامه برای مجموعه سلامت خیران کشور آماده شده تا فعالیتها به صورت همسو انجام شود.
وی، فعالیت در بخش پیشگیری سرطان را از سری فعالیتهای مجمع خیران سلامت کشور دانست و اظهار داشت: با شرکتهای بیمه ای در بحث پیشگیری از سرطان کارهای زیادی انجام شد و نیز شرکت بیمه ای امتیازاتی را برای بیماران سرطانی قائل شدند.
غنیان افزود: شرکت بیمه ای در نظر دارد در ازای هر پنج بیمه یک نفر به صورت رایگان سرویس بیمه ای دریافت می کند.
معاون هماهنگی امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور، با اعلام اینکه تلاش شد تا در سه سال اخیر برای مجمع خیران ردیفی در بودجه کشوری اختصاص یابد، ابراز داشت: با استفاده از این امر در دولت ورود یافتیم تا بحث هزینه 40-60 که سقف آن 14 میلیارد تومان بوده به یکصد میلیارد تومان برسد تا بحث 40-60 نیز افزایش یابد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در سخنانی با اشاره به اینکه خیران به آنچه که در روایات ما آمده عمل می کنند، گفت: هدف خیران رفع نیازهای واقعی جامعه است.
حجت الاسلام موسی مستقیمان افزود: اظهار عمل نیک باعث تشویق مردم به امر انفاق که مورد پسند خداوند است می شود.
وی تصریح کرد: گام برداشتن در کار خیر در نزد خداوند با ارزش و درای اجر اخروی است.
گفتنی است  از 49 رأی مأخوذه در این نشست، آقایان جلیلی- گوهردهی- وفاییان- محسن پور-عاشقان- نصیرمحمدی و خانم باغبان به عنوان اعضای اصلی، اعظم زاده و دماوندی به عنوان اعضای علی البدل، فیروزیان و کواکبیان به عنوان بازرس اصلی و خانم دفاع آذری به عنوان بازرس عدل البدل هیئت مدیره این دوره از مجمع خیرین سلامت مازندران انتخاب شدند.

برگزاری دومین دوره انتخابات اعضای هیئت امنای مجمع خیران سلامت مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal