حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/15 تعداد بازدید : 311
سمینار آشنایی با آزمایشات و تستهای تشخیصی در ساری آغاز به کار کرد
سمینار دوروزه آشنایی با آزمایشات و تستهای تشخیصی از صبح امروز با حضور جمع کثیری از متخصصان در تالار آیت الله کوهستانی ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران آغاز شد.

سمینار دوروزه آشنایی با آزمایشات و تستهای تشخیصی از صبح امروز با حضور جمع کثیری از متخصصان در تالار آیت الله کوهستانی ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران آغاز شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دبیر علمی این سمینار در سخنانی با بیان اینکه سمینار آشنایی با آزمایشات و تستهای تشخیصی با هدف ارتقا سطح آگاهی و دانش پزشکان و پیراپزشکان شاغل در مراکز دولتی و خصوصی علوم آزمایشگاهی و آشنایی با روشها و تکنولوژیهای جدید آزمایشگاهی  در حال برگزاری است، افزود: ای سمینار تا فردا ادامه خواهد داشت.
دکتر فرهاد غلامی  ادامه داد: در این سمینار متخصصین داخلی، زنان و زایمان ،کودکان ، جراحی عمومی، عفونی و گرمسیری، علوم آزمایشگاهی و دکترای قارچ شنا سی، انگل شناسی، میکروب و باکتری شناسی، ویروس شناسی، خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون(هماتولوژی)، بیوشیمی بالینی، علوم تغذیه، آسیب شناسی ، علوم آزمایشگاهی و پزشکان عمومی و طرح پزشک خانواده(دکترای حرفه ای)، کارشناسان ارشد وکارشناسان تغذیه ، علوم و صنایع غذایی(گرایش کنترل کیفی و بهداشتی) ، علوم آزمایشگاهی حضور دارند.
وی  با اشاره به اینکه بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی به ویژه در زمینه تسریع در امر پاسخ دهی یکی دیگر از اهداف برگزاری این سمینار است، تصریح کرد: در این سمینار متخصصانی از دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و گلستان و مازندران حضور دارند.
دبیر علمی سمینار آشنایی با آزمایشات و تستهای تشخیصی ادامه داد: در این دوره از سمینار ، موضوعاتی از قبیل آشنایی با تستهای روتین آزمایشگاهی- نسخه نویسی در دستورات آزمایشگاهی- نقش پربیوتیکها و پروبیوتیکها در سلامت- تستهای ویتامینی- نقش تغذیه در پیشگیری و کنترل بیماریهای مزمن- تستهای معمول آزمایشگاهی در بررسی عملکرد کبدی و آنزیمی-تستهای انعقادی و هورمونی- میکرونوترینها- تجویز مکمله ای در بیماران دیابتی و چاق ونیز مسایل اخلاقق پزشکی در دستور انجام پازمایشهای تخصصی- تستهای تکمیلی و شرح وظایف و حدود اختیارات مشاوران تغذیه در دستور انجام آزمایشات تشخیصی ارایه خواهد شد.
دکتر غلامی خاطر نشان ساخت: متخصصان علوم آزمایشگاهی- تغذیه – ایمونولوژی و عفونی  در این سمینار به بیان مباحث علمی خود می پردازند.
گفتنی است سمینار دوروزه آشنایی با آزمایشات و تستهای تشخیصی ازصبح امروز در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، تالار آیت الله کوهستانی آغاز به کارنمود و تا فردا، ادامه خواهد داشت.

سمینار آشنایی با آزمایشات و تستهای تشخیصی در ساری آغاز به کار کرد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal