حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/18 تعداد بازدید : 371
طب تسکینی در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری راه اندازی می شود
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری از راه اندازی طب تسکینی برای نخستین بار در مازندران، خبر داد و گفت: به منظور حمایت جسمانی و روانی بیمارانی که در مراحل پایانی زندگی خود قرار می گیرند، این کلینیک تخصصی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری راه اندازی خواهد شد.

رییس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری از راه اندازی  طب تسکینی برای نخستین بار در مازندران، خبر داد و گفت: به منظور حمایت جسمانی و  روانی بیمارانی که در مراحل پایانی زندگی خود قرار می گیرند، این کلینیک تخصصی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری راه اندازی خواهد شد.
دکتر عالیه زمانی با اعلام خبر بالا، حمایت روانی و درمانی را از مهمترین اهداف راه اندازی کلینیک طب سنتی عنوان و تصریح کرد: در این روش بیمارانی که در مراحل پایانی خود قرار دارند و خدمات درمانی در افزایش طول عمر آنها تاثیر ندارد و رفت و آمد به بیمارستان منجر به آزار  واذیت بیمار می شود، مورد حمایتهای طب تسکینی قرار می گیرد.
وی، با تاکید بر اینکه این کلینیک در درمانگاه تخصصی مصطفویان به زودی ایجاد می شود، افزود: این روش در واقع ادامه مراقبت در منزل تحت نظر تیم پزشکی است.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری ادامه داد: در این تیم، پزشک معالج و  عمومی، پرستار ، روانشناس و روحانی حضور دارند.
دکتر زمانی با اشاره به اینکه مقدمات این امر در حال انجام است، تصریح کرد: بیمارانی که در 90 روز پایانی زندگی قرار دارند، شامل این دوره تخصصی می شوند.
وی، خاطرنشان ساخت: متخصصین آنکولوژی-رادیوتراپی ودرد ، ترکیبات علمی این دوره تخصصی را انجام می دهند.
گفتنی است دوره تخصصی طب تسکینی به صورت پایلوت در استان اصفهان به اجرا درآمده است.
طب تسکینی در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری راه اندازی می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal