حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/18 تعداد بازدید : 317
فرایند سالمندی از دغدغه های جوامع است
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سومین دوره از همایش سراسری راهکارهای ارتقای سلامت و چالش ها با محوریت سالمندی که در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، گفت: امروزه فرایند سالمندی و شناخت ابعاد جسمانی، روانی، اجتماعی از مهمترین دغدغه های جوامع است.
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سومین دوره از همایش سراسری راهکارهای ارتقای سلامت و چالش ها با محوریت سالمندی که در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، گفت: امروزه فرایند سالمندی و شناخت ابعاد جسمانی، روانی، اجتماعی  از مهمترین دغدغه های جوامع است.
دکتر ابوعلی ودادهیرضمن بیان مطلب بالا، با اشاره به اینکه دلالتها و پیامدهای مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و بهداشتی در زمره مهمترین دغدغه های مورد بحث است، تصریح کرد: در دهه های اخیر فرایند سالمندی از امری طبیعی و جذاب و سودمند به پدیده ای غیر طبیعی و بیمار تبدیل شده است.
وی با تاکید بر اینکه مجاز نیستیم سالمندی را به امری غیر عادی و بیمار تلقی کنیم افزود: سالمندی می توان فرصت و یا تهدیدی در جوامع باشد لذا باید جنبه های مثبت آن را شناخت و تقویت کرد.
فرایند سالمندی از دغدغه های جوامع است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal