حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/20 تعداد بازدید : 114
برگزاری بیستمین جلسه هیات امناء در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری
بیستمین جلسه هیات امناء مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مرکز برگزار شد.

بیستمین جلسه هیات امناء مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مرکز برگزار شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این نشست با بیان اینکه مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری علاوه بر ارایه خدمات درمانی، به خدمات پژوهشی و آموزشی نیز اهتمام ویژه ای دارد، گفت: این بیمارستان نسبت به سایر بیمارستانهای آموزشی در بحث مالی از وضعیت مناسبی برخوردار است.
دکتر محمد مهدی ناصحی به راه اندازی بخش های جراحی مغز و اعصاب و سایکوسوماتیک با کادر علمی مجرب در این مرکز اشاره و تصریح کرد: راه اندازی بخشهای تخصصی و تربیت متخصص در این بخشها، در روند ارایه خدمات درمانی و آموزشی تاثیر به سزایی دارد.


*بخش رادیوتراپی تاپایان سال راه اندازی می شود
وی با اشاره اینکه ساخت اتاق عمل، مرکز جامع سرطان، رادیو تراپی و سایر بخشهای درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) ساری از دیگر فعالیتهای این مرکز به شمار می رود، افزود: با توجه به آماده سازی ساختمان رادیوتراپی و خرید دستگاه مورد نیاز ، این بخش تا پایان سالجاری راه اندازی خواهد شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران کلینیک تخصصی مصطفویان را نیز یکی دیگر از بخشهای درمانی موثر در شهرستان ساری دانست و گفت: این کلینیک با کارآیی بالا، مورد استقبال مردم قرار گرفت به طوری که از شهرستانهای دیگر نیز به این درمانگاه مراجعه می کنند.
دکتر ناصحی، ادامه داد: با توجه به نوع خدمات و فعالیت پزشکان متخصص و فوق تخصص در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری ، تغییر نمای بیرونی ساختمان بیمارستان نیز در دستور کار دانشگاه قرار دارد.
وی، به اجرای طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد در این مرکز اشاره و تصریح کرد: این روش منجر به افزایش انگیزه و فعالیت بیشتر کارکنان و پرسنل درمانی می شود.

*پرداخت مبتنی بر عملکرد منجر به مشارکت بیشتر کارکنان  می شود
 رییس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری نیز در سخنانی با اشاره به اینکه بخش سایکوسوماتیک احداث شده و در صورت تأمین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز راه اندازی خواهد شد، گفت: به منظور راه اندازی دوره دستیاری جراحی مغزو اعصاب ، تعداد اتاقهای عمل نیز افزایش می یابد .
دکتر عالیه زمانی کیاسری، ضمن بیان اینکه این مرکز آموزشی درمانی در 9 گروه آموزشی دستیار تربیت می کند، افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) ساری به غیر از رشته ارولوژی، در تمام رشته های موجود دارای  دستیار است.http://emamhospital.com/images/stories/ns2.jpg
وی خاطر نشان ساخت: این بیمارستان دارای 110 هیات علمی است که 70 درصد آنان به صورت تمام وقت فعالیت می کنند.
رییس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری،ادامه داد: 120 تخت مستهلک و فرسوده در سالجاری نوسازی و تعویض شده است.
دکتر زمانی، به پرداخت مبتنی به عملکرد و توزیع مناسب درآمدها در این بیمارستان اشاره و تصریح کرد: این نوع پرداخت منجر به نظامند شدن پرداختهای مالی می شود .
وی با تاکید بر اینکه در این طرح شاخصهای کمی و کیفی ارتقا می یابد، افزود: در پرداخت مبتنی بر عملکرد، پرداختها بر اساس میزان مشارکت کارکنان صورت می گیرد.
رییس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری، پرداخت مبتنی بر عملکرد را ضامن حیات سازمانها دانست و اظهار داشت: مشارکت و همکاری کارکنان در ادامه حیات و ارایه خدمات بهتر بیمارستان تاثیرگذار است.
 گفتنی است در بیستمین جلسه هیات امنای این بیمارستان با توجه به نوع فعالیت و خدمات تخصصی  و نیز میزان مراجعه به مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری در چارت جدید بیمارستان ، قالب بیمارستانهای هیات امنایی به تصویب رسید.

برگزاری بیستمین جلسه هیات امناء در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal