حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/25 تعداد بازدید : 156
گردهمایی رؤسای بیمارستانها و مراکزآموزشی درمانی مازندران در ساری
گردهمایی دوروزه رؤسای بیمارستانها و مراکز آموزشی درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران با موضوع اعتبار بخشی بیمارستانها ، در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ساری برگزار شد.
گردهمایی دوروزه رؤسای بیمارستانها و مراکز آموزشی درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران با موضوع اعتبار بخشی بیمارستانها ، در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  در ساری برگزار شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و قائم مقام وزیر دراستان در این نشست با اشاره به شرایط حساس کشور افزود: در چنین شرایطی باید با دقت و توان بیشتر و استفاده از عملکرد جمعی در راستای خدمت رسانی شایسته به مردم گام برداریم .
دکتر محمد مهدی ناصحی ضمن بیان مدلهای جدید مدیریتی در بحث خدمات درمانی تصریح کرد: اجرای مدلهای جدید دربحث اعتبار بخشی می تواند نقش بسزایی در ارتقاء سطح کیفیت و به روزرسانی خدمات حوزه سلامت داشته باشد.
وی ادامه داد: با محقق شدن مؤثرترین راهکارها برای دستیابی به اهداف عالی حوزه سلامت،  مردم بیشترین سود و فایده را خواهد برد.
گفتنی است این گردهمایی با برگزاری کارگاههای مختلف از جمله بهبود کیفیت و شاخصهای عملکردی و کیفی و گزارش کارگروهی با حضور روسای مراکز آموزشی درمانی و  بیمارستانهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برگزار شد.
گردهمایی رؤسای بیمارستانها و مراکزآموزشی درمانی مازندران در ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal