حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/11 تعداد بازدید : 477
نخستین جشنواره طبری در ساری آغاز به کار کرد
جشنواره تحقیقاتی طبری به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی قطب شمال کشور به مدت سه روز در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) ساری آغاز به کار کرد
نخستین جشنواره تحقیقاتی طبری به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی قطب شمال کشور به مدت سه روز در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) ساری آغاز به کار کرد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آیین آغاز به کار این جشنواره با بیان اینکه، برپایی غرفه- نشستهای علمی- انتخاب پژوهشگران برتر ، مقاله برتر ، مرکز تحقیقات برتر و دانشکده برتر از جمله برنامه های این جشنواره است، گفت: در این دوره از جشنواره علاوه بر حضور دانشگاههای علوم پزشکی بابل-مازندران-گیلان- گلستان- سمنان وشاهرود، مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی،  بنیاد ملی نخبگان ، پارک علم و فناوری و مرکز رشد فناوری سلامت مازندران و نیز  آزمایشگاه جامع قطب شمال  مشارکت دارند.
دکتر احمدعلی عنایتی،  با بیان اینکه راه‌های پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران هموار شد، افزود: محققان با حضور در این دانشگاه می‌توانند فعالیت‌های علمی‌ خود را بروز دهند.
وی به کسب رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بین دانشگاه‌های تیپ دو کشور به لحاظ علمی، تحقیقاتی و پژوهشی اشاره و تصریح کرد:  این دانشگاه به لحاظ پژوهش در رتبه هشتم دانشگاه‌های کشور قرار دارد و در تولید علم در بخش دانشجویی رتبه نخست را از آن خود کرد.
 معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در چند سال اخیر به جایگاه واقعی‌اش دست یافته، اظهار داشت: کمیته تحقیقات دانشجوییاین دانشگاه  نیز توانسته در میان دانشگاه‌های تیپ دو با 3 هزار امتیاز به عنوان کمیته برتر شناخته شود.
وی افزود مجله دانشگاه علوم پزشکی مازندران رتبه اول را در بین مجلات  دانشگاههای علوم پزشکی کشور به خود اختصاص داد.
گفتنی است در حاشیه این جشنواره سه روزه،  نمایشگاهی با موضوع آخرین علمی و پژوهشی دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز برپا شده است.
نخستین جشنواره طبری در ساری آغاز به کار کرد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal