حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/11 تعداد بازدید : 248
هر گاه ایمان و انگیزه مردمی به میدان بیاید، کارها برکت مضاعف پیدا می کند
رهبر معظم انقلاب در جمع روسای هیات امنای مجمع خیرین سلامت کشور با اشاره به نقش تعیین کننده مردم در تمام صحنه های مهم اعم از سیاست، اقتصاد، سلامت، فرهنگ و آموزش و پرورش خاطرنشان کردند: اصل انقلاب اسلامی نیز متکی به همین حضور مردمی بود و چنانچه مردم به میدان نقش آفرینی وارد نمی شدند، کاری از سیاستمداران و جریان های سیاسی ساخته نبود.

رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای مجمع خیرین سلامت کشور:

ضرورت توجه به مقوله سلامت بعنوان اولویت اصلی کشور/ هر گاه ایمان و انگیزه مردمی به میدان بیاید، کارها برکت مضاعف پیدا می کند

رهبر معظم انقلاب در جمع روسای هیات امنای مجمع خیرین سلامت کشور با اشاره به نقش تعیین کننده مردم در تمام صحنه های مهم اعم از سیاست، اقتصاد، سلامت، فرهنگ و آموزش و پرورش خاطرنشان کردند: اصل انقلاب اسلامی نیز متکی به همین حضور مردمی بود و چنانچه مردم به میدان نقش آفرینی وارد نمی شدند، کاری از سیاستمداران و جریان های سیاسی ساخته نبود.

بر اساس نقل پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری ، حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اولویت داشتن مسئله سلامت، بهداشت و درمان بر بسیاری از مسائل کشور، افزودند: مسئولان و دلسوزان باید به نحوی برنامه ریزی کرده و مسائل را در عرصه اجرایی دنبال کنند که خیال مردم از مسئله درمان آسوده شود.

رهبر انقلاب اسلامی حفظ ساختار مردمی در این گونه مجامع خیریه را مهم و ضروری برشمردند و افزودند: نباید با غلبه دادن ساختارهای بسته اداری، پویایی و نشاط را از مجامع مردمی سلب کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش پایانی سخنان خود، بزرگ ترین مشوق برای خیرین را، به ثمر نشستن و بروز آثار عینی کارهای خیر خواندند و تصریح کردند: این فعالیت های خیرخواهانه، رضای خداوند متعال را نیز بدنبال خواهد داشت و هر کار خیری در میزان الهی محفوظ است و از نظر دور نخواهد ماند.

در ابتدای این دیدار، آقای سید رضا نیری دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور، گزارشی از ساختار، فعالیت ها و خدمات، برنامه ها و نیازهای این مجمع بیان کرد و اظهار داشت: اساس تشکیل و مبنای رویکرد مجمع خیرین سلامت کشور در طول سه سال فعالیت آن، بر اساس توصیه رهبر انقلاب مبنی بر استفاده از ظرفیت های مردمی در حوزه سلامت بوده است.

هر گاه ایمان و انگیزه مردمی به میدان بیاید، کارها برکت مضاعف پیدا می کند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal