حوزه ریاست
۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/11 تعداد بازدید : 226
برگزاری مسابقات قرآنی برکات معنوی به همراه دارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بهانه برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در این استان گفت: برگزاری این مسابقات برکات معنوی فراوانی برای استان به همراه خواهد داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بهانه برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در این استان گفت: برگزاری این مسابقات برکات معنوی فراوانی برای استان  به همراه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر محمد مهدی ناصحی در سخنانی برگزاری نشست‌های قرآنی را یکی از مهم‌ترین راه های ایجاد طراوت الهی در جامعه دانست و افزود: نشست‌های قرآنی طراوتی الهی به فضای جامعه می‌بخشد.
وی با بیان اینکه  چنین اقداماتی جان‌های مشتاق و مومن را به کسب فیوضات ربانی برمی انگیزد، تصریح کرد: امید است این تلاش‌ها به تجلی آموزه‌های قرآنی در تمام شئون نظری و عملی جامعه منجر شود که راه رستگاری این است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این دوره از مسابقات قرآنی اظهار داشت: پراکندن شمیم وحی با تلاوت قرآن و به تامل و تدبر برانگیختن آحاد مردم در محضر آیات وحی، به منزله نمایاندن دریچه نورانی و همیشه گشاده هدایت و بشارت قرآن به روی خلق خدا است.

برگزاری مسابقات قرآنی برکات معنوی به همراه دارد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal