حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/17 تعداد بازدید : 532
سراسر مازندران در حال احداث بیمارستان هستیم
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نسشتی با خبرنگاران به بیان احداث بیمارستاهای مختلف در شهرهای بهشهر- ساری- چالوس-عباس آباد- تنکابن و رامسر پرداخت و گفت: از شرق تا غرب مازندران در حال احداث بیمارستان هستیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم  پزشکی مازندران در نسشتی با خبرنگاران به بیان احداث بیمارستاهای مختلف در شهرهای بهشهر- ساری- چالوس-عباس آباد- تنکابن و رامسر پرداخت و گفت: از شرق تا غرب مازندران در حال احداث بیمارستان هستیم.
دکتر حسین رنجبران، ضمن بیان مطلب بالا، افزود: بیمارستانهای جایگزین امام خمینی(ره) بهشهر- 320 تخت خوابی ساری-160 تخت خوابی چالوس- 50 تخت خوابی عباس آباد- 160 تخت خوابی تنکابن و164 تخت خوابی رامسر از جمله پروژه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به شمار می آید که توسط راه و شهرسازی در حال ساخت است.
با اشاره به اینکه 2 بیمارستان در سال گذشته توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران ساخته شد، تصریح کرد: با وجود عدم تخصیص اعتبارات تملک دارایی، پروژه های این دانشگاه در حال انجام است.

*بیمارستان امام خمینی(ره) ساری کارخانه ساخت و ساز است
وی، در ادامه سخنانش، بیمارستان امام خمینی(ره) ساری را کارخانه ساخت و ساز دانست و اظهارداشت: در این بیمارستان پروژهای مختلفی از جمله احداث آزمایشگاه-رادیوتراپی-ساختمان خیرین و مرکز جامع سرطان در حال اجراست.
 معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ادامه داد: احداث اورژانس مرکز آموزشی درمانی فاطمه الزهرا(س) و زارع ساری نیز در دستور کار قرار دارد.
دکتر رنجبران در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به کسب رتبه اول این دانشگاه در ارزشیابی عملکرد در بین دستگاه های اجرایی استان گفت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بین 29 استان کشور و 52 دانشگاه علوم پزشکی در ارزیابی عملکرد برای سومین سال متوالی مقام دوم کشوری را به دست آورد.
 
سراسر مازندران در حال احداث بیمارستان هستیم
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal