حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/25 تعداد بازدید : 149
جدا شدن دین از زندگی منجر به از دست رفتن دنیا و آخرت می شود
رییس تجدید نظر هیات تخلفات اداری دانشگاه علوم پزشکی مازندران جدا شدن دین از زندگی را منجر به از دست رفتن دنیا و آخرت دانست و اظهار داشت: با داشتن فرهنگ غنی دینی اسلامی می توان در تمامی زمینه ها از جمله اجتماعی و علمی به پیشرفت دست یابیم.
رییس تجدید نظر هیات تخلفات اداری  دانشگاه علوم پزشکی مازندران جدا شدن دین از زندگی را منجر به از دست رفتن دنیا و آخرت دانست و اظهار داشت: با داشتن فرهنگ غنی دینی اسلامی می توان در تمامی زمینه ها از جمله اجتماعی و علمی به پیشرفت دست یابیم.
حجت الاسلام دکتر محمد باقر لائینی در کارگاه کمیته انطباق امور پزشکی با موازین شرعی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بیان مبانی دینی در پیاده کردن موازین شرعی در آموزش پزشکی پرداخت و گفت: مردم دو دسته اند عده ای از خدا تنها حسنات دنیا را می خواهند و عده ای نیز علاوه بر حسنات دنیوی، بهره اخروی را نیز خواهان اند که این دسته مورد مقبولیت خدا هستند.
رییس تجدید نظر هیات تخلفات اداری دانشگاه علوم پزشکی مازندران، خاطرنشان ساخت: برای رسیدن به رستگاری دنیا و آخرت باید به مبانی ایمان والتزام به لوازم آن- تصور درست از انسان  و دیدن ابعاد گوناگون آن- شناخت انسان عصر مدرن و عدم جدایی دین از حوزه های گوناگون زندگی بشر دست یابیم.
وی، ادامه داد: لزوم هماهنگی ظاهر و باطن – تأثیر التزام دین در رشد توسعه علمی، مادی و معنوی و خودباوری و اعتماد به نفس در حوزه دانش و ارزش  از دیگر مبانی های لازم برای رسیدن به رستگاری است.
حجت الاسلام لائینی، بر آموزشهای غیر مختلط بر اساس موازین شرعی تأکید و تصریح کرد: برای دست یابی به این امر باید به صورت پایلوت در چند دانشکده آموزشهای غیر مختلط اجرا شود و میزان بازدهی را بررسی  و سپس تعمیم داد.
جدا شدن دین از زندگی منجر به از دست رفتن دنیا و آخرت می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal