حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/25 تعداد بازدید : 204
رعایت حقوق بیمار، هدف اجرای انطباق امور پزشکی با موازین شرعی است
مسؤول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در کارگاه کمیته انطباق امور پزشکی با موازین شرعی که در ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد، سهم آموزش و استاد در کیفیت خروجی دانشگاهها را موثر دانست و گفت: هدف نهایی اجرای انطباق امور پزشکی با موازین شرعی رعایت حقوق بیمار است.
مسؤول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در کارگاه کمیته انطباق امور پزشکی با موازین شرعی که در ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد، سهم آموزش و استاد در کیفیت خروجی دانشگاهها را موثر دانست و گفت: هدف نهایی اجرای انطباق امور پزشکی با موازین شرعی  رعایت حقوق بیمار است.
حجت الاسلام موسی مستقیمان با تأکید بر اینکه این دانشگاه تلاش می کند حقوق شرعی بیماران و مراجعه کنندگان به مراکز درمانی رعایت شود، ادامه داد: همانطور که مردم حق برخورداری از عدالت و مسایل اولیه رفاهی را دارند، حق انتخاب پزشک و یا پرستار هم نوع خود را نیز دارند.
وی، با اشاره به مبانی حقوقی و شرعی در آموزش پزشکی تصریح کرد: در آیین نامه انطباق امور پزشکی با موازین شرعی تمامی مسایل مربوطه بیان شده است.
مسؤول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران، به بیان سیره زندگی  امامان از جمله امیرالمؤمنان حضرت علی (ع) پرداخت و افزود: جامعه کنونی نیز باید از زندگی امامان الگوبرداری کنند.
حجت الاسلام مستقیمان، با تأکید بر اینکه برخی سعی دارند انطباق امور پزشکی با موازین شرعی را دست نیافتنی جلوه دهند، اظهار داشت: مسیر را اشتباه نرویم لذا بر اساس آیین نامه موجود، می توانیم در اجرای این طرح مؤفق عمل نماییم.  

رعایت حقوق بیمار، هدف اجرای انطباق امور پزشکی با موازین شرعی است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal