حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/26 تعداد بازدید : 227
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت ارایه خدمات سلامت
کارگاه آموزشی مدیریت ارایه خدمات سلامت با حضور مسولان واحدهای درمانی، پشتیبانی و پاراکلینیکی و نیز پرسنل جدیدالورود استخدامی، قراردادی و طرحی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری برگزار شد.
کارگاه آموزشی مدیریت ارایه خدمات سلامت با حضور مسولان واحدهای درمانی، پشتیبانی و پاراکلینیکی و نیز  پرسنل جدیدالورود استخدامی، قراردادی و طرحی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری  برگزار شد.
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری، در این کارگاه، با بیان اینکه سیاست گذاری و عدالت در سلامت-  مدیریت ارائه خدمات سلامت در خانواده- مدیریت دانش و مدیریت مالی و حسابداری از جمله برنامه های مرکز تحقیقات مدیریت ارایه خدمات سلامت است، تصریح کرد: بیمارستان ها به عنوان مجموعه آموزشی، درمانی و پژوهشی در ارایه این اهداف نقش مهمی دارند.
دکتر عالیه زمانی ضمن اشاره به اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) ساری یکی از مراکز هیئت امنایی و خودگران است، تصریح کرد: رسیدن به خودکفایی اداری-مالی- پژوهشی و آموزشی  از اهداف این مرکز به شمار می رود.
وی، با تأکید بر اینکه تهدیدها را باید به فرصت تبدیل کرد، اظهار داشت: این مرکز از ایده های جدید برای پیشرفت  و توسعه استقبال می کند.
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری، ادامه داد: با مدیریت هزینه می توان به ارتقا دست یافت.
دکتر زمانی، مؤفقیت سازمانی را در مشتری مداری دانست و تصریح کرد: همه ما در مقابل کسانی که وارد سیستم می شوند مسؤولیت داریم.
وی،  با بیان اینکه به سمت خدمات بهتر و مطلوب بیماران گام برمی داریم، اظهار داشت: در مجموعه بیمارستانی باید منافع بیمار و پرسنل لحاظ شود.
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری، انجام کارها بر اساس تمایل درونی و تعامل کارکنان را یکی از رموز موفقیت مرکز دانست و افزود: سرعت و دقت در انجام وظایف و شفافیت عملکرد و نیز کار تیمی و توانمندسازی اعضا در راستای دستیابی به اهداف از جمله چشم اندازهای مدیریت ارایه خدمات سلامت به شمار می آید.

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت ارایه خدمات سلامت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal