حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/26 تعداد بازدید : 234
روند اجرای برنامه پزشک خانواده در مازندران بررسی شد
در جلسه ای با مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی و رؤسای سازمانهای بیمه گر مازندران روند اجرای طرح پزشک خانواده در این استان بررسی شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این نشست طی سخنانی، به بیان مراحل مقدماتی اجرای طرح پزشک خانواده در استان پرداخت و گفت: سطح یک این طرح از اول آبان ماه امسال در استان اجرایی شده است.
در جلسه ای با مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی و رؤسای سازمانهای بیمه گر مازندران روند اجرای طرح پزشک خانواده در این استان بررسی شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این نشست طی سخنانی، به بیان مراحل مقدماتی اجرای طرح پزشک خانواده در استان پرداخت و گفت: سطح یک این طرح از اول آبان ماه امسال در استان اجرایی شده است.
دکتر محمدمهدی ناصحی، با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح پزشک خانواده افزود: این طرح به سلامت افراد توجه ویژه ای دارد.
وی به شروع رسمی این طرح در بهمن ماه اشاره و تصریح کرد: نوع عملکرد دانشگاه و سازمانهای بیمه گر در ماه بهمن ، در آینده برنامه بپزشک خانواده بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
دکتر محمد رضا میرزایی معاون محترم بهداشتی دانشگاه نیز به پرداخت آذرماه اشاره کرد و خواستار تکمیل روند عقد قرارداد با مراکز مجری سراسر استان ، عقد قرارداد مراکز کشیک به ازای 30 هزار نفر جمعیت شهری  ، قرارداد سایر پزشکان عمومی متقاضی و پاراکلینیک شد.
در ادامه این نشست معاون توسعه مدیریت و منابع  و نیز سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران- مدیر کل درمان سازمان تامین اجتماعی- مدیر کل بیمه سلامت استان و رئیس گروه گسترش استان به بیان نظرات خود پرداختند .
گفتنی است در این نشست مواردی همچون سخنرانی ائمه جمعه استان با موضوع پزشک خانواده- تمدید مدت قرارداد پزشکان با سازمانهای بیمه گر تا زمان اجرای برنامه پزشک خانواده - اطلاع رسانی روزانه از طریق سایت دانشگاه و سایر منابع خبری  برای اجرای برنامه پزشک خانواده و راه اندازی مراکز کشیک و شبانه روزی با هماهنگی سازمانهای بیمه گر تا پایان بهمن، به تصویب رسید.

روند اجرای برنامه پزشک خانواده در مازندران بررسی شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal