حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/30 تعداد بازدید : 232
آموزش و مشارکت مردم از نیازهای جدی در اجرای طرح پزشک خانواده است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در کارگروه سلامت وامنیت غذایی استان که در بیمارستان آیت الله روجانی بابل برگزار شد، بر آگاهی کامل مردم از طرح پزشک خانواده تأکید و تصریح کرد: آموزش و مشارکت مردم در اجرای مطلوب این طرح یکی از نیازهای جدی در استان به شمار می رود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در کارگروه سلامت  وامنیت غذایی استان که در بیمارستان آیت الله روجانی بابل برگزار شد، بر آگاهی کامل مردم از طرح پزشک خانواده تأکید و تصریح کرد: آموزش و مشارکت مردم در اجرای مطلوب این طرح یکی از نیازهای جدی در استان به شمار می رود.
دکتر محمد مهدی ناصحی در سخنانی با اشاره به اینکه مقدمات اجرای طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع در مازندران فراهم آمده ، افزود: در اجرای این طرح سازمانهای بیمه گر نیز همکاری خوبی داشته اند.
وی، ضمن بیان اینکه مردم اطلاعات کافی و کاملی از این طرح ندارند، اظهار داشت: رسانه ها می توانند در این زمینه کمک کننده باشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تأکید بر اینکه در این طرح افراد باید تحت پوشش بیمه درمانی باشند، ادامه داد: افرادی که فاقد هر نوع پوشش بیمه ای هستند می توانند با مراجعه به اداره کل بیمه سلامت استان و با همکاری کمیته امداد صاحب دفترچه بیمه شوند.
دکتر ناصحی خاطرنشان داد: در ماه بهمن تمامی فعالیتهای مربوط به پزشک خانواده از جمله انتخاب پزشک و نیز تکمیل دفترچه های بیمه  وسایر موارد مربوطه باید به اتمام برسد.
وی با بیان اینکه از اول اسفند ماه افراد باید برای درمان خود نزد پزشکی که  انتخاب نموده اند، مراجعه کنند، اظهار داشت: چنانچه فردی در خارج از این سیستم کار درمانی خود را انجام دهد تمامی هزینه های درمان را باید به صورت آزاد پرداخت نماید.
قائم مقام وزیر بهداشت در مازندران با تأکید بر اینکه هزینه های درمانی سطح یک در این طرح رایگان است، گفت:  با اجرای طرح پزشک خانواده تمامی افراد از عدالت یکسانی در حوزه سلامت برخوردار خواهند شد.


آموزش و مشارکت مردم از نیازهای جدی در اجرای طرح پزشک خانواده است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal