حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/11/02 تعداد بازدید : 288
امکان ساخت 50 پد فرود بالگرد با کمترین هزینه در استان وجود دارد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در جلسه کمیته ایمنی راه و حمل و نقل و سوانح رانندگی با اشاره به اینکه پس از کارشناسی‌های انجام شده 200 نقطه برای مکان احداث پد‌ها پیش‌بینی شد، تصریح کرد: امکان ساخت 40 تا 50 پد فرود بالگرد با کمترین هزینه در استان وجود دارد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در جلسه کمیته  ایمنی راه و حمل و نقل و سوانح رانندگی با اشاره به اینکه پس از کارشناسی‌های انجام شده 200 نقطه برای مکان احداث پد‌ها پیش‌بینی شد، تصریح کرد: امکان ساخت 40 تا 50 پد فرود بالگرد با کمترین هزینه در استان وجود دارد.
دکتر فرزاد بزرگی با بیان اینکه قمست اعظمی از بیماران تصادفی بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان منتقل می شوند، افزود: دو دستگاه بالگرد برای اقدامات درمانی در اختیار ما قرار دارد.
وی، از اضافه شدن یک دستگاه بالگرد جدید به جمع ناوگان امداد و نجات استان خبر داد و اظهار داشت: با مداخلات نرم‌افزاری امکان ایجاد پدها در دستور کار قرار گیرد تا از بالگردها به خوبی استفاده شود.
رئیس اورژانس 115 مازندران، ادامه داد: به منظور ارایه خدمات به مصدومان و کاهش تلفات ناشی از تصادفات 47 پایگاه اورژانس جاده ای و 22 پایگاه اورژانس شهری در سطح استان راه اندازی شد.
دکتر بزرگی تاکید کرد: برای ارائه خدمات به موقع و مناسب نیاز است بین دستگاه خدمات‌دهنده هماهنگی ایجاد شود.
وی با بیان اینکه مدیران نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری داشته باشند، اظهار داشت: بخشی از کسری بودجه از طریق دانشگاه علوم پزشکی در حال تامین است ولی باید توجه شود که دانشگاه علوم پزشکی نیز دغدغه‌های مربوط به خودش را دارد.
امکان ساخت 50 پد فرود بالگرد با کمترین هزینه در استان وجود دارد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal