حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/11/23 تعداد بازدید : 226
هزینه در فضای پدافند غیرعامل، سرمایه گذاری بلند مدت است
جانشین رئیس کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک پدافند غیر عامل مازندران در نشست اعضای کمیته پدافند غیرعامل با بیان اینکه 13 جلسه مستمر با موضوع پدافند غیرعامل در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، افزود: پدافند غیرعامل یک اصل است لذا هر گونه هزینه در این خصوص سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود.
جانشین رئیس کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک پدافند غیر عامل مازندران در نشست اعضای کمیته پدافند غیرعامل با بیان اینکه 13 جلسه  مستمر با موضوع پدافند غیرعامل در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، افزود: پدافند غیرعامل یک اصل است لذا هر گونه هزینه در این خصوص سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ،دکتر حسین رنجبران،  اذعان داشت: پدافند غیرعامل شامل 15 کارگروه است که کارگروه سلامت  و بیولوژیک یکی از این کارگروها به شمار می آید.
وی، ضمن اشاره به اینکه فضای پدافند غیرعامل بیش از هزار سال قبل در ایران وجود داشته، اظهار داشت: ارگ بم با تفکر پدافند غیرعامل ساخته شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بر ضرورت وجود پدافند غیرعامل و آمادگی در برخوردهای احتمالی تأکید کرد و ادامه داد: با وجود اینکه کشور سوئیس در هیچ جنگی حضور نیافته ولی قوی ترین پدافند غیرعامل را داراست.
دکتر رنجبران، با اشاره به اینکه کره شمالی نیز دارای پدافند غیرعامل است، تصریح کرد: ایجاد فضای پدافند غیرعامل با اعتراض سایرکشورها مواجه نخواهد شد.
وی، ایجاد پدافند غیرعامل را مورد تأکید مقام معظم رهبری دانست و گفت: علاوه بر نیروهای مسلح، ارگانهای دولتی نیز به تبعیت از رهبر، این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
جانشین رئیس کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک پدافند غیر عامل مازندران،  با تأکید بر اینکه فضای پدافند غیرعامل در کشور ما فضای جنگ نیست بلکه فضای دفاع محسوب می شود، افزود: در این فضا باید پیش فرضها را بررسی و برای آنها برنامه ای 5 ساله تدوین کرد.
دکتر رنجبران، دوگانه سوز کردن بیمارستانها- بهینه سازی اورژانسها و خرید اتولانس و بالگرد هوایی  را از جمله اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مازندران در فضای پدافند غیر عامل عنوان کرد.
هزینه در فضای پدافند غیرعامل، سرمایه گذاری بلند مدت است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal