حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/11/28 تعداد بازدید : 222
اختتامیه دومین جشنواره حاکمیت بالینی در ساری
آیین اختتامیه دومین جشنواره استانی حاکمیت بالینی با حضور مسولان دانشگاه و روسای مراکز و بیمارستانهای مجری طرح حاکمیت بالینی در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.
آیین اختتامیه دومین جشنواره استانی حاکمیت بالینی با حضور مسولان دانشگاه و  روسای مراکز و بیمارستانهای مجری طرح حاکمیت  بالینی در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سخنانی با بیان اینکه حاکمیت بالینی به معنای پاسخگویی مراکز ارایه دهنده خدمات در راستای ارتقا خدمات مستمراست، گفت: در رسیدن به اهداف این برنامه، رهبری اثر بخش و کارتیمی بین وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بیمارستانهای کشور نقشی موثر دارد.
دکتر فرهاد غلامی ادامه داد: تمرکز دراجرای برنامه حاکمیت بالینی در بیمارستانها و آموزش پرسنل از جمله اولویتهای این برنامه است.
وی، با تأکید بر اینکه، حوزه معاونت درمان و بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در استقرار حاکمیت بالینی حائز رتبه برترشده ، تصریح کرد: اجرای طرح حاکمیت بالینی در بسیاری از کشورها به اجرا درآمده لذا ارتقا خدمات دهی و ایمنی بیماران از مهمترین اهداف آن محسوب می شود.
دکتر غلامی از موفقیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دومین جشنواره کشوری حاکمیت بالینی خبر داد و اظهار داشت: در این دوره از جشنواره، دو مرکز آموزشی درمانی زارع و بوعلی سینا ساری توانستند در زمره برترین بیمارستانهای کشور قرار گیرند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در بخش دیگری از سخنانش به اجرای طرح پزشک خانواده در استان اشاره و بیان داشت: مازندران به عنوان یکی از استانهای الگو در اجرای این طرح است.
دکتر غلامی، قطع ارتباط مالی بین پزشک و بیمار را یکی از اساسی ترین اهداف این برنامه دانست و تصریح کرد: در سایت معاونت درمان اطلاعات مفیدی در خصوص بیمارستانها و پزشکان شرکت کننده در این طرح درج شده است.
گفتنی است در پایان این مراسم، ازبرترینهای جشنواره حاکمیت بالینی کشوری و استانی با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل به عمل آمد.
اختتامیه دومین جشنواره حاکمیت بالینی در ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal