حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/11/28 تعداد بازدید : 187
در حاکمیت بالینی به بیمار توجه ویژه ای شده است
مسوول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم اختتامیه دومین جشنواره حاکمیت بالینی که در ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد، گفت: در حاکمیت بالینی به بیمار توجه ویژه ای شده است.
مسوول نمایندگی  نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم اختتامیه دومین جشنواره حاکمیت بالینی که در ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد، گفت: در حاکمیت بالینی به بیمار توجه ویژه ای شده است.
حجت الاسلام موسی مستقیمان با بیان اینکه پیامبر فرموده هرآنجه برای خود می پسندی برای دیگران بپسند و هرآنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز مپسند، تصریح کرد: مجموعه فعالیتهای پرسنل حوزه سلامت بر محوریت این قانون طلایی  قرار گیرد.
وی، با اشاره به اینکه در 4 آیه قرآن نیزبه این قانون طلایی اشاره  شده، افزود: در برنامه حاکمیت بالینی حفظ ایمنی و رضایتمندی بیمار از اولویت برخوردار است.


*بیمار محوری و وحدت عامل اصلی کسب موفقیت در استقرار حاکمیت بالینی است

مسول اجرای برنامه حاکمیت بالینی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در سخنانی به بیان نحوه اجرای این برنامه در استان پرداخت و گفت: اجرای حاکمیت بالینی از سال 89  مصوب و به اجرا در آمد.
دکتر امیرخانلو، تصریح کرد: کارجمعی در این برنامه با هدف ارتقا کیفیت خدمات سلامت و رضایتمندی کارکنان و مشتریان شکل گرفته است.
وی، با اشاره به اینکه 5 بیمارستان تأمین اجتماعی، بیمارستانهای دولتی و برخی از بیمارستانهای خصوصی در برنامه حاکمیت بالینی مشارکت دارند، اظهار داشت: برنامه حاکمیت بالینی،از جمله برنامه هایی است که سالها نیاز به پیگیری دارد تا ارتقا موردنظر محقق شود.
دکتر امیرخانلو، ادامه داد: رقابت در رضایتمندی وضرورت توجه به ایمنی بیمار از جمله نکات قابل توجه تمامی بیمارستانهای مجری حاکمیت بالینی است.
 مسول اجرای برنامه حاکمیت بالینی، استقرار مدل جدید اعتبار بخشی و اجرای طرح پزشک خانواده را در اجرای این طرح موثر دانست و گفت: بیمار محوری و وحدت عامل اصلی کسب موفقیت در اجرای برنامه حاکمیت بالینی است.
در حاکمیت بالینی به بیمار توجه ویژه ای شده است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal