حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/07 تعداد بازدید : 380
دوره آموزشی پودمانی حفاظت فیزیکی ویژه مسولان حراست واحدهای تابع دانشگاه
دوره آموزشی پودمانی حفاظت فیزیکی ویژه مسولان حراست واحدهای تابع دانشگاه در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.
دوره آموزشی پودمانی حفاظت فیزیکی ویژه مسولان حراست واحدهای تابع دانشگاه در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سخنانی با بیان اینکه یکی از ارکان مهم حفظ و حراست ارزشها نظام اسلام است، گفت: پایش عملکردی مدیران یکی از مهمترین وظایف حراست است.
دکتر محمد مهدی ناصحی ، با اشاره به اینکه حراست کاری عالمانه و علمی است، افزود: مسولان حراست به دور از حاشیه و باندبازی که از آسیبهای جدی حراست محسوب می شوند، به وظایف خود عمل می کنند.
وی، با تاکید بر اینکه با کمک حراست به سمت ارزشها و پایداری نظام پیش می رویم، اظهار داشت: نظارتهای محیطی فعال و بازدیدهای مستمر توسط حراست در حال انجام است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، افزود: مسولان حراست در محیط های دانشگاهی  و علمی باید اطلاعات خود را در حوزه های فنی، مذهبی، اجتماعی، سیاسی، اجتماعی، جامعه شناسی و روان شناسی ارتقا دهند تا با مسلح شدن به پایه های علمی در انجام وظایف محوله موفق شوند.


*شعار حراست، پیشگیری است
دکتر ناصحی، شعار حراست را پیشگیری دانست و تصریح کرد: اعضای حراست می توانند باعث پیشگیری فرد از تخلف و مسیر ناصحیح شوند.
وی، با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: خیل عظیم مردم در راهپیمایی 22 بهمن، شعور اجتماعی و سیاسی آنان را  به تصویر کشاند  و مردم با حضور خود ثابت کردند با توجه به مشکلات مالی کشور، اتحاد و انسجام خود را حفظ می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پایان ضمن اهدای کتاب خاکهای نرم کوشک به اعضای حراست دانشگاه، افزود: مطالعه این گونه کتب کمک می کند از ایثار و وفاداری و صداقت انسان برای ادای وظایف خود درس بگیریم.
رئیس حراست دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز ، هدف اصلی حراست را افزایش شاخصهای سلامت  دانست و افزود: ضریب ایمنی ما به رضایتمندی مردم بستگی دارد.
دکتر محمد احمدی، با تاکید بر اینکه تمای آموزشهای ما برای افزایش رضایتمندی مردم است، اظهار داشت: وظیفه اصلی حراست، پیشگیری و خنثی سازی، درمان و افزایش شاخصهای دانشگاه است.
وی، خاطرنشان ساخت: فضای امن و صمیمی دانشگاه نتیجه تلاش بی وفقه دست اندرکاران حراست است.
دوره آموزشی پودمانی حفاظت فیزیکی ویژه مسولان حراست واحدهای تابع دانشگاه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal