حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/10 تعداد بازدید : 274
با اهدای عضو بهشت را تضمین می کنید
امام جمعه نکا و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سومین آیین تجلیل از خانواده های اهداکنندگان اعضا تحت عنوان جشن نفس که در ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد، با بیان اینکه کار بزرگ شما را نمی توان ارزش گذاری کرد افزود: با اهدای اعضای بیمار خود، بهشت و هم نشینی با پیامبر را برای آن ها تضمین کرده اید.
امام جمعه نکا و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سومین آیین تجلیل از خانواده های اهداکنندگان اعضا تحت عنوان جشن نفس که در ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد، با بیان اینکه کار بزرگ شما را نمی توان ارزش گذاری کرد افزود: با اهدای اعضای بیمار خود،  بهشت و هم نشینی با پیامبر را برای آن ها تضمین کرده اید.
حجت الاسلام محمد باقر محمدی لائینی، در سخنانی، اهدای عضو و نجات جان بشریت را یکی از مصادیق قرآنی دانست و افزود: اهدا عضو، اهدا زندگی است.
وی، با تأکید بر اینکه باور به پاداش الهی و زنده کردن دیگر انسان ها در باور دینی ما سابقه ای به قدمت خلقت انسان دارد، تصریح کرد: در مبانی دینی ما آمده  هر کس فردی را نجات دهد به مانند این است که تمام بشیریت را نجات داده باشد.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: اهدا عضو باید در جامعه نفوذ پیدا کند و از طریق رسانه ها فرهنگ سازی شود.
حجت الاسلام محمدی لائینی در خطاب به خانواده های اهدا کننده اعضا پیوندی گفت: شما خانواده های که با انگیزه الهی در این راه گام نهادید این کار شما موجب تسلی خاطر بازماندگانتان خواهد شد.
وی، تصریح کرد: با اهدا عضو جانی را زنده ، بیماری را درمان و دلی را خوشحال می کنید.

با اهدای عضو بهشت را تضمین می کنید
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3.5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal