حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/12 تعداد بازدید : 342
با اجرای طرح حاکمیت بالینی، سطح خدمات ارتقا یافته است
رئیس بیمارستان امام علی(ع) آمل با بیان اینکه نوع برخوردهای مردم در طرح حاکمیت بالینی با پرسنل بیمارستانی دوستانه‌تر شده ، گفت: علاوه بر ارتقای سطح خدمات، مشکلات سخت‌افزاری این بیمارستان مانند مشکل پارکبان، سرعت‌گیرها و راه‌ دسترسی آن نیز در حال کاهش است.
رئیس بیمارستان امام علی(ع) آمل با بیان اینکه نوع برخوردهای مردم در طرح  حاکمیت بالینی با پرسنل بیمارستانی دوستانه‌تر شده ، گفت: علاوه بر ارتقای سطح خدمات، مشکلات سخت‌افزاری این بیمارستان مانند مشکل پارکبان، سرعت‌گیرها و راه‌ دسترسی آن نیز در حال کاهش است.
دکتر مهرداد جوادیان، با تاکید بر اینکه حاکمیت بالینی یک حرکت جمعی است که در بیمارستان‌های کشور در حال اجراست، افزود: در این طرح نوع نگرش سابق که بر مبنای مشتری‌مداری بود به محور قرار دادن بیمار تغییر یافته است.
وی، تغییر نگرش مدیران بیمارستانی از کار فردی به کار تیمی و گروهی را یکی از فواید طرح حاکمیت بالینی عنوان و تصریح کرد: در این کار، میزان مرگ و میر مادران باردار و عوارض ناشی از آن در این بیمارستان کاهش یافت.
رئیس بیمارستان امام علی(ع) آمل، با اشاره به اینکه سال به سال کیفیت در طرح حاکمیت بالینی بیمارستان‌های کشور افزایش می‌یابد، اظهار داشت: این افزایش موجب می‌شود از تعداد بیمارستان‌هایی که درگیر این طرح هستند کاسته شود و این نشان می‌دهد باید تلاش کنیم استانداردهای خود را بیش از گذشته بهبود ببخشیم.
وی با اعلام اینکه بیمارستان امام علی(ع) در حوزه تخصصی مادر و کودک بهترین سطح خدمات منطقه را ارائه می‌کند، یادآور شد: در این زمینه با تلاش بیشتر می‌توانیم خدمات بهتری در سطح استان ارائه دهیم.
جوادیان با بیان اینکه سه بیمارستان بخش خصوصی در زمینه زنان و زایمان در شهرستان آمل در حال راه‌اندازی است از ورود بخش در این عرصه استقبال کرد و افزود: این رقابت موجب می‌شود ثابت کنیم که باز هم می‌توانیم برتر باشیم.

با اجرای طرح حاکمیت بالینی، سطح خدمات ارتقا یافته است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal