حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/14 تعداد بازدید : 221
کسب رتبه سوم واحد آزمایشگاهی در بین آزمایشگاه های کنترل سطح یک کشور
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: کارشناسان آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی این معاونت موفق به کسب رتبه سوم واحد آزمایشگاهی در بین آزمایشگاههای کنترل سطح یک کشور شدند.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: کارشناسان آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی این معاونت موفق به کسب رتبه سوم واحد آزمایشگاهی در بین آزمایشگاههای کنترل سطح یک کشور  شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر ابراهیم صالحی فر با اعلام خبر بالا، تصریح کرد:  با توجه به ارزشیابی به عمل آمده از سوی مرکز آزمایشگاههای مرجع کنترل غذا و دارو وزارت متبوع در سال گذشته، مدیریت و کارشناسان آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی این معاونت، واحد مذکور رتبه سوم کشوری را کسب نمودند.
وی به ارسال تقدیرنامه از سوی ریاست مرکز آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو به این معاونت اشاره و تصریح کرد: در تقدیر نامه دکتر حسین رستگار آمده است:
 این لوح به پاس خدمات ارزنده معاون غذا و دارو، روسا و کارشناسان آزمایشگاه کنترل موادغذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت کسب رتبه سوم در ارزشیابی سال 90 آزمایشگاه های سطح یک کشور  اهدا می گردد.
کسب رتبه سوم واحد آزمایشگاهی در بین آزمایشگاه های کنترل سطح یک کشور
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal