حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/14 تعداد بازدید : 259
آغاز به کار چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی
چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی با حضور جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) ساری از امروز آغاز به کار نمود و تا 16 اسفندماه ادامه خواهد داشت.
چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی با حضور جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) ساری از امروز آغاز به کار نمود و  تا 16 اسفندماه ادامه خواهد داشت.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مراسم، با اشاره به اینکه تعداد مقالات واصله در این دوره ازهمایش از نظر کیفیت در خور تقدیر است، گفت: این امر نشاندهنده افزایش علاقه و انگیزه دانشجویان به مباحث تحقیقاتی است.
دکتر احمدعلی عنایتی، تبادل افکار و اندیشه را از اهداف اساسی برگزاری چنین کنگره هایی دانست و افزود: دانشجویانی که در زمینه تحقیقات فعالیت می کنند در بحثها و کارگاه های علمی به صورت جدی وارد شوند.
وی، با بیان اینکه در سطوح بالاتر مسولان بر تحقیقات دانشجویی تاکیدات همیشگی دارند، تصریح کرد: این امر را در سرلوحه کار ما نیز قرار دارد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن اشاره به کسب موفقیتهای به دست آمده در مباحث مربوط به تحقیقات دانشجویی اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تحقیقات دانشجویی از دانشگاههای پیشرو در سطح کشور است.
دکتر عنایتی، سرمایه گذاری در تحقیقات دانشجویی را ب نوعی سرمایه گذاری برای آینده کشور دانست و اظهار داشت: در پروژه های تحقیقاتی باید با فنون و روشهای جدید به پاسخ دست یافت.
وی، با تاکید بر اینکه خواندن و تحقیق از مهمترین سرمایه های دانشجویان است، گفت: در روشهای تحقیقاتی، مطالعه و تئوری از گامهای نخستین و موتور محرکه محسوب می شود.
 معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با اشاره به اینکه بلوغ پژوهشی در بین دانشجویان ایجاد شده ، افزود: دانشجویان با جدیت در امر پژوهش و تحقیقات و کاربردی ساختن آنها، پاسخهای دقیق علمی به سنگ اندازیهای دشمنان دهند.
گفتنی است چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی با همت معاونت تحقیقات و فناوری و کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری به مدت سه روز در حال برگزاری است.
آغاز به کار چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal