حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/14 تعداد بازدید : 318
700 مقاله به چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _ پژوهشی ارسال شد
دبیر علمی چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _ پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی در آیین آغاز به کار این همایش، گفت: 700 مقاله به سایت همایش ارسال شد که 500 مقاله مورد تایید قرار گرفت .
دبیر علمی چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _ پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی در آیین آغاز به کار این همایش، گفت: 700 مقاله به سایت همایش ارسال شد  که 500 مقاله مورد تایید قرار گرفت .
بیتا موسوی، با بیان اینکه 200 مقاله به دلیل تکراری بودن و یا غیر مرتبط بودن حذف شد، افزود: از مجموع مقالات پذیرفته شده، 281 مقاله به همایش راه یافت.
وی، تصریح کرد: از مجموع مقالات راه یافته به همایش نیز 30 مقاله به صورت سخنرانی و 251 مقاله به صورت پوستر در روزهای برگزاری همایش ارایه می شود.
دبیر علمی چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، به حضور دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی مازندران- گرگان-تهران- همدان- مشهد- تبریز- ارومیه- قم و شیراز در این همایش اشاره و اظهار داشت: حدود 120 دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی از سراسر کشوردر این دوره از همایش حضور دارند.
موسوی با بیان اینکه در روزهای برپایی همایش، 5 کارگاه آموزشی نیز برای دانشجویان برگزار می شود، افزود: همایشها فرصت مغتنمی برای تبادل نظر و تعاملات فکری بین دانشجویان علاقمند به تحقیق است.
وی در پایان سخنانش، از  برگزاری کنگره ملی دانشجویان کشور در آبان سال 92 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد.
گفتنی است، طب سنتی- علوم بالینی، دارویی، علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشتی- قرآن و حدیث پژوهشی- ایده های نو در شاخه های علوم پزشکی و پذیرش طرحهای تحقیقاتی از محورهای چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _پژوهشی و دومین همایش کشوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی می باشد.
700 مقاله به چهارمین همایش سالیانه دانشجویی _ پژوهشی ارسال شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal