حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/16 تعداد بازدید : 259
برگزاری گردهمایی دو روزه مدیران و معاونان بهداشتی مازندران در بابلسر
به منظور ارتقا شاخصهای بهداشتی و ایجاد وحدت رویه و هماهنگی مابین شبکه های بهداشتی درمانی ، گردهمایی دو روزه مدیران و معاونان بهداشتی شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای مازندران در حال برگزاری است.
به منظور ارتقا شاخصهای بهداشتی و ایجاد وحدت رویه و هماهنگی مابین شبکه های بهداشتی درمانی ،  گردهمایی دو روزه مدیران و معاونان بهداشتی شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای مازندران در حال برگزاری است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در سخنانی، آشنایی با آخرین برنامه های فنی گروهای بهداشتی و بررسی مشکلات شبکه ها را از مهمترین اهداف برگزاری این کنگره دانست و افزود: تدوین و اجرای برنامه راهبردی و عملیاتی-پایش و نظارت استاندارد سطح به سطح- توسعه آموزش سلامت برای جامعه و جلب مشارکت سایر دستگاه های اجرایی استان از جمله اولویتهای بهداشتی در سال آینده است.
دکتر محمدرضا میرزایی، با تاکید بر اینکه مدیران و معاونان شبکه های بهداشتی درمانی، مباحث آموزشی را در سال آینده به صورت جدی پیگیری نمایند، تصریح کرد: اجرای پزشک خانواده- افزایش برنامه های آموزشی برای نیروی انسانی شاغل و بازنگری و اصلاح ساختار سازمانی معاونت و شبکه ها از دیگر اولویتهای ما در سال 92  به شمار می آید.
وی، بازنگری خدمات بهداشتی و درمانی سطح اول و بررسی عوامل اجتماعی موثر بر سلامت را از دغدغه های حوزه بهداشتی دانست و اظهار داشت: به منظور دستیابی به این امر، برنامه راهبردی چهار ساله (95-92)معاونت بهداشتی تدوین شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با بیان اینکه این برنامه بر 4 تا 7 هدف اختصاصی مشترک با تاکید بر پیشگیری در چهار سال اجرا خواهد شد، ادامه داد: تدوین و طراحی این برنامه از دی ماه آغاز شده و در 3 ماهه اول سال آینده به اتمام می رسد و اجرای آن از خرداد ماه شروع می شود.
دکتر میرزایی، با بیان اینکه خدمات بهداشت درمانی سطح اول در نظام سلامت از تکالیف مسولان شبکه های بهداشتی است، گفت: رضایتمندی مردم مدیون ارایه مناسب خدامت بهداشتی و درمانی است.
وی، افزود: تکریم ارباب رجوع و پرسنل- اولویت قرار دادن پرداختهای پرسنل-هماهنگی درون سازمانی-تشکیل جلسات منظم کمیته های فنی- پیگیری تشکیل منظم کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستانها-استخراج عملکرد  یک ساله شبکه با فرمت معاونت فنی و برنامه ریزی برای هفته سلامت از مهمترین انتظاراتی است از مدیران و معاونان شبکه ها داریم.
گفتنی است گردهمایی دو روزه مدیران و معاونان بهداشتی شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای مازندران از امروز در مجتمع فرهنگی آموزشی شهید عظیمی بابلسر آغاز به کارنمود و تا فردا 17 اسفند ادامه خواهد داشت.

برگزاری گردهمایی دو روزه مدیران و معاونان بهداشتی مازندران در بابلسر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal