حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/17 تعداد بازدید : 229
ششمین همایش تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران
به منظور پاسداشت سالها خدمت بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران ششمین همایش تجلیل از بازنشستگان در سالن آیت الله کوهستانی این دانشگاه برگزار شد.
به منظور پاسداشت سالها خدمت بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران ششمین همایش تجلیل از بازنشستگان در سالن آیت الله کوهستانی این دانشگاه برگزار شد.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این همایش ، پیشرفت  و افتخارات امروز کشور را مرهون تجارب، زحمات و تلاش های بازنشستگان دانست و افزود: مسولان باید همواره قدردان تلاش های بازنشستگان بوده و از تجارب و اندوخته های آنها در زمینه های کاری و معنوی بهره مند شوند.
دکتر بابامحمودی، با اشاره به اینکه کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران از سال 82 تاسیس شد، اظهار داشت: درحال حاضر شش هزارو 169 نیروی بازنشسته در استان دارد که از این تعداد 930 نفر مستمری بگیر هستند.
وی، ضمن قدردانی از تلاش های بازنشستگان تصریح کرد: ارزش های والای بازنشستگان برای همه واضح است.
رئیس کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز ، با اشاره به اینکه ماهانه 40 میلیارد و 533 میلیون و 600 هزار ریال مستمری برای 930 بازنشسته پرداخت می شود، افزود: بازنشستگان این کانون از افرادی هستند که از سال 1350 به بعد به بازنشستگی نایل آمدند.
حسن اباذری، ادامه داد: امروز از بازنشستگان سالهای 86 تا 89 تجلیل به عمل می آید.
وی، با تاکید بر اینکه در مجموع 1325 بازنشسته در سالهای 86 تا 89 عضو کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران هستند، افزود: امروز 375 بازنشسته تجلیل می شوند.
رئیس کانون بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،  از ایجاد صندوق قرض الحسنه کارگشایی در این کانون خبر داد و تصریح کرد: در این صندوق هر ماه به 15 تا 20 نفر از بازنشستگان، تسهیلاتی به مبلغ یک میلیون تومان بودن بهره در اقساط 20 ماهه پرداخت می شود.
گفتنی است در پایان این مراسم از 375 نفر از نیروهای بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اهدا لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.
ششمین همایش تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal