حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/12/19 تعداد بازدید : 140
پیشگیری بهتر از درمان است
استاندار مازندران در آخرین نشست اعضای کارگروه امنیت و سلامت غذایی استان در سال جاری ، با تاکید بر اینکه پیشگیری بهتر از درمان است، تصریح کرد: رویکرد دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز بر پیشگیری بوده و ویزیت بیش از یک میلیون و 200هزار نفر از جمعیت روستایی، نشانه این امر است.
استاندار مازندران در آخرین  نشست اعضای کارگروه امنیت و سلامت غذایی استان در سال جاری ، با تاکید بر اینکه پیشگیری بهتر از درمان است، تصریح کرد: رویکرد دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز بر پیشگیری بوده و ویزیت بیش از یک میلیون و 200هزار نفر از جمعیت روستایی، نشانه این امر است.
به گزارش روابط عموی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مهندس سید علی اکبر طاهایی، با اشاره به فرا رسیدن هفته سلامت در فروردین ماه گفت: هفتۀ سلامت فرصت مغتنمی برای بیان اهمیت و جایگاه آن در تحقق توسعۀ پایدار با مشارکت مردم است.
وی، ادامه داد: با توجه به اهمیت فشار خون در سلامتی افراد، امسال هفته سلامت ، فشارخون را جدی بگیریم، نامگذاری شده است.
استاندار مازندران به آمارهای منتشر شده در خصوص میزان سموم در محصولات کشاورزی اشاره و تصریح کرد: ایمن سازی رودخانه ها، توجه جدی به محصولات ارگانیک و سالم و عاری از سم مهمترین برنامه های استان در حوزه پیشگیری است.
طاهایی با تاکید بر اینکه  توجه به پیشگیری از بیماریها، هزینه درمان را در جامعه کاهش می دهد، افزود: با پیشگیری به موقع بسیاری از سرطانها از جمله سرطان سینه قابل درمان است.
پیشگیری بهتر از درمان است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal